| Артикул товару | FMMT13074-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13071-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-097 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13069-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-347 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1130 |
| Вага | 0,470кг |
| Об'єм | 0,000310куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 30-32мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30-32мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
220 грн./шт
Варіанти цін
220 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13067-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-106 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13062-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13077-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-104 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-096 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13070-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13065-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13068-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13072-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13066-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1116 |
| Вага | 0,124кг |
| Об'єм | 0,000100куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 16-17мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16-17мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1118 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000110куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 18-19мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 18-19мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1114 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 14-15мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14-15мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Показати ще
