| Артикул товару | 1-13-326 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-806 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-802 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-802 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-803 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-808 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-804 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-805 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-810 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-801 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-323 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-807 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1206 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 6-7мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 6-7мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1208 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000247куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 8-9мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8-9мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1210 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 10-11мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10-11мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1214 |
| Вага | 0,167кг |
| Об'єм | 0,000358куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 14-15мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14-15мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
80 грн./шт
Варіанти цін
80 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1212 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000295куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 12-13мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 12-13мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
70 грн./шт
Варіанти цін
70 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1230 |
| Вага | 0,611кг |
| Об'єм | 0,000727куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 30-32мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30-32мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
270 грн./шт
Варіанти цін
270 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Показати ще
