| Артикул товару | STMT72828-8B |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13086-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13036-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13033-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13115-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13094-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-943 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT72827-8B |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1210 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 10мм |
| Розмір ключа | 10мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
31 грн./шт
Варіанти цін
31 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1520 |
| Вага | 3,517кг |
| Об'єм | 0,004988куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 660*420мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 20од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1305 |
| Вага | 1,735кг |
| Об'єм | 0,002538куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1224 |
| Вага | 0,257кг |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 24мм |
| Розмір ключа | 24мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT19237-1 |
| Комплектація | 18 комбінованих ключів: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 мм. Чохол (сумка) |
| Кількість предметів | 18шт |
| Футляр | Так |
| Тип ключів в наборі | комбіновані |
Характеристики
8 272 грн./шт
Варіанти цін
8 272 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-89-939 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-937 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82847-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13097-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13098-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-083 |
Характеристики
