| Артикул товару | HT-1639 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий y-подібний |
| Розмір | 8*10*13мм |
| Розмір ключа | 8x10x13мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1640 |
| Вага | 0,313кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий y-подібний |
| Розмір | 13*17*19мм |
| Розмір ключа | 13x17x19мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1124 |
| Вага | 0,324кг |
| Об'єм | 0,000130куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 24-27мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 24-27мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
150 грн./шт
Варіанти цін
150 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4108 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000011куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 8*9мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8x9мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4111 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 10х12мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10х12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1303 |
| Вага | 1,295кг |
| Об'єм | 0,002074куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 8од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1617 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000573куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1014 |
| Вага | 0,094кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000170куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 14мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4106 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000013куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 6*7мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 6x7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1230 |
| Вага | 0,611кг |
| Об'єм | 0,000727куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 30-32мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30-32мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
270 грн./шт
Варіанти цін
270 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1212 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000295куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 12-13мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 12-13мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
70 грн./шт
Варіанти цін
70 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4114 |
| Вага | 0,042кг |
| Об'єм | 0,000082куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 14*15мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14x15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1211 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 11мм |
| Розмір ключа | 11мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1214 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 14мм |
| Розмір ключа | 14мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1016 |
| Вага | 0,110кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 16мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варіанти цін
65 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1313 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 13мм |
| Розмір ключа | 13мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1020 |
| Вага | 0,194кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000300куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 20мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 20мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1030 |
| Вага | 0,487кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000462куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 30мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1216 |
| Вага | 0,191кг |
| Об'єм | 0,000113куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 16-17мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16-17мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варіанти цін
95 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1109 |
| Вага | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 8-10мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8-10мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
38 грн./шт
Варіанти цін
38 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення




