| Артикул товару | HT-1222 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1630 |
| Вага | 11,200кг |
| Об'єм | 0,001088куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 30мм |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1609 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000052куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 9мм |
| Розмір ключа | 9мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1611 |
| Вага | 0,135кг |
| Об'єм | 0,000193куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 11мм |
| Розмір ключа | 11мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варіанти цін
65 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1015 |
| Вага | 0,102кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000204куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 15мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 15мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1621 |
| Вага | 0,575кг |
| Об'єм | 0,000392куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1208 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 8мм |
| Розмір ключа | 8мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
27 грн./шт
Варіанти цін
27 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1354 |
| Вага | 0,114кг |
| Об'єм | 0,000044куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1613 |
| Вага | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 13мм |
| Розмір ключа | 13мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
75 грн./шт
Варіанти цін
75 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1615 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000157куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 15мм |
| Розмір ключа | 15мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1214 |
| Вага | 0,167кг |
| Об'єм | 0,000358куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 14-15мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14-15мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
80 грн./шт
Варіанти цін
80 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1619 |
| Вага | 0,450кг |
| Об'єм | 0,000506куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 19мм |
| Розмір ключа | 19мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1212 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000115куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 12мм |
| Розмір ключа | 12мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1612 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000112куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 12мм |
| Розмір ключа | 12мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1209 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000013куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 9мм |
| Розмір ключа | 9мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1610 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 10мм |
| Розмір ключа | 10мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4112 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 12*13мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 12x13мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1607 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000099куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 7мм |
| Розмір ключа | 7мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1230 |
| Вага | 0,471кг |
| Об'єм | 0,000495куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 30мм |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
229 грн./шт
Варіанти цін
229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1011 |
| Вага | 0,050кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 11мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 11мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




