| Артикул товару | HT-1213 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 13мм |
| Розмір ключа | 13мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
33 грн. /шт
39 грн.
-15%
Економія 6 грн.
Варіанти цін
33 грн. /шт
39 грн.
-15%
Економія 6 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | XT-1415 |
| Вага | 0,176кг |
| Об'єм | 0,000161куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1417 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000219куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 17мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1414 |
| Вага | 0,091кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 2-87-086 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-87-083 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1116 |
| Вага | 0,124кг |
| Об'єм | 0,000100куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 16-17мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16-17мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1519 |
| Вага | 0,134кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1118 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000110куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 18-19мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 18-19мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1114 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 14-15мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14-15мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1418 |
| Вага | 0,295кг |
| Об'єм | 0,000265куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-935 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1215 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 15мм |
| Розмір ключа | 15мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1411 |
| Вага | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 11мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1221 |
| Вага | 0,230кг |
| Об'єм | 0,000103куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1227 |
| Вага | 0,379кг |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 27мм |
| Розмір ключа | 27мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1106 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 6-7мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 6-7мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1408 |
| Вага | 0,062кг |
| Об'єм | 0,000046куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1218 |
| Вага | 0,172кг |
| Об'єм | 0,000084куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 18мм |
| Розмір ключа | 18мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1217 |
| Вага | 0,128кг |
| Об'єм | 0,000076куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




