| Артикул товару | 1-88-876 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1224 |
| Вага | 0,257кг |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 24мм |
| Розмір ключа | 24мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1620 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000945куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 20мм |
| Розмір ключа | 20мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-803 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-808 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-804 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-805 |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT19237-1 |
| Комплектація | 18 комбінованих ключів: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 мм. Чохол (сумка) |
| Кількість предметів | 18шт |
| Футляр | Так |
| Тип ключів в наборі | комбіновані |
Характеристики
8 272 грн./шт
Варіанти цін
8 272 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-810 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-801 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-809 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-323 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-872 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-807 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-937 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82847-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13069-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-939 |
Характеристики




