| Артикул товару | XT-1322 |
| Вага | 0,346кг |
| Об'єм | 0,000321куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
355 грн./шт
Варіанти цін
355 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1024 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000360куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 24мм |
| Країна-виробник | індія |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1218 |
| Вага | 0,208кг |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 18-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варіанти цін
65 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення




