| Артикул товару | XT-4217 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1207 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000008куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 7мм |
| Розмір ключа | 7мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1210 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 10-11мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 10-11мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
60 грн./шт
Варіанти цін
60 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1419 |
| Вага | 0,295кг |
| Об'єм | 0,000265куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1120 |
| Вага | 0,236кг |
| Об'єм | 0,000118куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 20-22мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 20-22мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1717 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000900куб.м |
| Тип | свічковий ключ з шарніром |
| Довжина | 250мм |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16x250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4109 |
| Вага | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000027куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | торцевий ключ i-подібний |
| Розмір | 8х10мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8х10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1032 |
| Вага | 0,606кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000858куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 32мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 32мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1632 |
| Вага | 1,600кг |
| Об'єм | 0,001553куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 32мм |
| Розмір ключа | 32мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1216 |
| Вага | 0,107кг |
| Об'єм | 0,000059куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1012 |
| Вага | 0,073кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000134куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 12мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 12мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
50 грн./шт
Варіанти цін
50 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1009 |
| Вага | 0,033кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 9мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 9мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1616 |
| Вага | 0,263кг |
| Об'єм | 0,000196куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1600 |
| Вага | 1,138кг |
| Об'єм | 0,002430куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17х19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір ключа | 17х19мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4224 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 24мм |
| Розмір ключа | 24мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1108 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000073куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 8-9мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8-9мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1302 |
| Вага | 1,010кг |
| Об'єм | 0,001736куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1614 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000394куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 14мм |
| Розмір ключа | 14мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1206 |
| Вага | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 6мм |
| Розмір ключа | 6мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1222 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики




