| Артикул товару | FMMT13113-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13038-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1602 |
| Вага | 1,231кг |
| Об'єм | 0,001598куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 355x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17, 19, 22мм |
| Розмір ключа | 355x16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0004 |
| Вага | 7,650кг |
| Об'єм | 0,009085куб.м |
| Квадрат | 1" |
| Розмір головок | 32-33мм |
| Крутний момент | 5000нм |
| Передавальне відношення | 1:56 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-940 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1416 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000219куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13035-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13034-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9001 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,001373куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/4" |
| Зусилля затягування | 2-24нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1415 |
| Вага | 0,176кг |
| Об'єм | 0,000161куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-085 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1213 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 13мм |
| Розмір ключа | 13мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
33 грн. /шт
39 грн.
-15%
Економія 6 грн.
Варіанти цін
33 грн. /шт
39 грн.
-15%
Економія 6 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | 2-87-086 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9007 |
| Вага | 1,917кг |
| Об'єм | 0,002917куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Перехідник | 1/2"*3/8" |
| Зусилля затягування | 28-210нм |
| Подовжувач | 125 мм * 1/2" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1417 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000219куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 17мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1414 |
| Вага | 0,091кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1519 |
| Вага | 0,134кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1116 |
| Вага | 0,124кг |
| Об'єм | 0,000100куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 16-17мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16-17мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1118 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000110куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 18-19мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 18-19мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 2-87-083 |
Характеристики




