| Артикул товару | FMMT13088-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13084-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13037-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13031-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT72808-8 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-085 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1722 |
| Вага | 0,270кг |
| Об'єм | 0,000855куб.м |
| Тип | свічковий ключ з шарніром |
| Довжина | 250 |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21x250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13029-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-944 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13042-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1208 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000247куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 8-9мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8-9мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT19227-1 |
| Комплектація | 10 комбінованих ключів: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 мм. Чохол (сумка) |
| Кількість предметів | 10шт |
| Футляр | Так |
| Тип ключів в наборі | комбіновані |
Характеристики
4 653 грн./шт
Варіанти цін
4 653 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13096-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1606 |
| Вага | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 6мм |
| Розмір ключа | 6мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варіанти цін
45 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13040-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13081-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-081 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4109 |
| Вага | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000027куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | торцевий ключ i-подібний |
| Розмір | 8х10мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1412 |
| Вага | 0,136кг |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13038-0 |
Характеристики




