| Артикул товару | FMMT13111-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13065-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-881 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-089 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1597 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,001958куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 406x16мм |
| Розмір головок | 17, 19, 21, 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13068-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4124 |
| Вага | 0,322кг |
| Об'єм | 0,000322куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 24*27мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 24x27мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13083-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-942 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9003 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,001638куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 3/8" |
| Зусилля затягування | 7-105нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13072-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13066-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-088 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1618 |
| Вага | 0,367кг |
| Об'єм | 0,000663куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 18мм |
| Розмір ключа | 18мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13085-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-941 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-080 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4117 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000064куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | торцевий ключ i-подібний |
| Розмір | 17х19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1605 |
| Вага | 1,145кг |
| Об'єм | 0,001462куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17*19, 21*23мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1722 |
| Вага | 0,270кг |
| Об'єм | 0,000855куб.м |
| Тип | свічковий ключ з шарніром |
| Довжина | 250 |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21x250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення




