| Артикул товару | FMMT13069-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-939 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-347 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1130 |
| Вага | 0,470кг |
| Об'єм | 0,000310куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 30-32мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30-32мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
220 грн./шт
Варіанти цін
220 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13098-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13097-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13067-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-106 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4111 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 10х12мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13062-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-877 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13077-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-104 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-096 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-879 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1206 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 6-7мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 6-7мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1604 |
| Вага | 1,200кг |
| Об'єм | 0,001599куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 355x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17,19,21мм |
| Розмір ключа | 355x16мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1409 |
| Вага | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000050куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 9мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13070-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13065-0 |
Характеристики




