| Артикул товару | XT-1017 |
| Вага | 0,132кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000263куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 17мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 17мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
70 грн./шт
Варіанти цін
70 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1310 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 10мм |
| Розмір ключа | 10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1316 |
| Вага | 0,108кг |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
189 грн./шт
Варіанти цін
189 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1364 |
| Вага | 0,545кг |
| Об'єм | 0,000258куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 24мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
350 грн./шт
Варіанти цін
350 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1622 |
| Вага | 0,633кг |
| Об'єм | 0,001414куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1312 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000100куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 12мм |
| Розмір ключа | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
155 грн./шт
Варіанти цін
155 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1315 |
| Вага | 0,142кг |
| Об'єм | 0,000137куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 15мм |
| Розмір ключа | 15мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
175 грн./шт
Варіанти цін
175 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1314 |
| Вага | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000143куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 14мм |
| Розмір ключа | 14мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варіанти цін
169 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1021 |
| Вага | 0,233кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000291куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 21мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 21мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1317 |
| Вага | 0,113кг |
| Об'єм | 0,000101куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
195 грн./шт
Варіанти цін
195 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1362 |
| Вага | 0,395кг |
| Об'єм | 0,000183куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Особливості | з тріскачкою |
| Розмір | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1324 |
| Вага | 0,524кг |
| Об'єм | 0,000330куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 24мм |
| Розмір ключа | 24мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
395 грн./шт
Варіанти цін
395 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1322 |
| Вага | 0,346кг |
| Об'єм | 0,000321куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
355 грн./шт
Варіанти цін
355 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1024 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000360куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 24мм |
| Країна-виробник | індія |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1218 |
| Вага | 0,208кг |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 18-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варіанти цін
65 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення




