| Артикул товару | GT0178 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,001224куб.м |
| Матеріал виготовлення | легована сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GT0179 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000306куб.м |
| Матеріал виготовлення | легована сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT0185 |
| Вага | 3,333кг |
| Об'єм | 0,006408куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 110-400мм |
| Вантажопідйомність | 2т |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT0180 |
| Вага | 2,300кг |
| Об'єм | 0,004000куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 92-340мм |
| Вантажопідйомність | 1т |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT0183 |
| Вага | 2,425кг |
| Об'єм | 0,004250куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 90-370мм |
| Вантажопідйомність | 1,5т |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT0182 |
| Вага | 2,590кг |
| Об'єм | 0,004250куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 90-370мм |
| Вантажопідйомність | 1,5т |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT0184 |
| Вага | 3,250кг |
| Об'єм | 0,006336куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 110-400мм |
| Вантажопідйомність | 2т |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
