| Артикул товару | AT-5382 |
| Вага | 0,570кг |
| Об'єм | 0,001836куб.м |
| Матеріал виготовлення | бензо-, мастилостійкий нітрильний каучук |
| Розмір | дюймові |
| Сальників в наборі | 382од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3064 |
| Вага | 0,105кг |
| Матеріал | вуглецева сталь |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Максимальний тиск | 10000 psi (690 bar) |
| Підключення | m10 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1123 |
| Вага | 0,138кг |
| Об'єм | 0,000044куб.м |
| Тип | кардан |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17523-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1305 |
| Вага | 1,735кг |
| Об'єм | 0,002538куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17337-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82670-0 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9019 |
| Вага | 2,800кг |
| Об'єм | 0,003656куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 3/4" |
| Зусилля затягування | 70-420нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1514 |
| Вага | 7,100кг |
| Об'єм | 0,039984куб.м |
| Напруга | 230 в~50 гц |
| Тип двигуна | колекторний |
| Особливості | забір води з ємності |
| Довжина шлангу | 5м |
| Споживана потужність | 1600вт |
| Робочий тиск | 90-130бар |
| Довжина мережевого дроту | 5м |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3013 |
| Вага | 5,750кг |
| Об'єм | 0,012788куб.м |
| Ємність акумулятора | 100ач |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 140вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Пусковий струм | 70а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7029 |
| Вага | 0,242кг |
| Об'єм | 0,000513куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT45034-0 |
| Комплектація | В упаковці. Склад набору: Рукоятка з храповим механізмом 3/8”. Подовжувач 3/8”, мм: 90. Подовжувач приводу на 3/8″. Перехідник з 3/8″ на 1/4″. Торцеві головки 3/8”, мм: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19. Торцеві головки 3/8″, дюймові: 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″. Торцеві головки 1/4″, мм: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11. Торцеві головки 1/4″, дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 3/8″. Пластиковий кейс. |
| Кількість предметів | 34 |
| Футляр | Так |
Характеристики
3 878 грн./шт
Варіанти цін
3 878 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-1003 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000323куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT98103-1 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17091-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0535 |
| Вага | 0,145кг |
| Об'єм | 0,001055куб.м |
| Тип | шкребок |
| Матеріал корпусу | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3050 |
| Вага | 2,700кг |
| Об'єм | 0,006144куб.м |
| Довжина | 4м |
| Максимальний струм | 800а |
| Діаметр проводу | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXPW003E |
| Вага | 27.4кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску . Вбудований пінник. Пістолет |
| Максимальний тиск | 160бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 630л/г |
| Максимально допустима температура води | 60град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Регулювання тиску | так |
| Потужність двигуна | 2.9кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
43 999 грн./шт
Варіанти цін
43 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3070 |
| Вага | 0,667кг |
| Об'єм | 0,004067куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3063 |
| Вага | 0,130кг |
| Матеріал | вуглецева сталь |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Максимальний тиск | 10000 psi (690 bar) |
| Підключення | м10 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















