| Артикул товару | HT-7031 |
| Вага | 0,155кг |
| Матеріал | метал |
| Об'єм | 0,000242куб.м |
| Тип | знімач ремінний |
| Діаметр захоплення | від 60 до 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STMT72827-8B |
Характеристики
| Артикул товару | DXPW002E |
| Вага | 23.4кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску . Вбудований пінник. Пістолет |
| Максимальний тиск | 150бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 530л/г |
| Максимально допустима температура води | 60град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 2.7кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
39 999 грн./шт
Варіанти цін
39 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8513 |
| Вага | 2,500кг |
| Об'єм | 0,004331куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-mo, cr-v сталь |
| Тип | перехідники, подовжувачі |
| Особливості | ударні |
| Квадрат | 1/2", 1/4", 3/8" |
| Одиниці виміру | 18од. |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 699 грн./шт
Варіанти цін
1 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1121 |
| Вага | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000010куб.м |
| Тип | кардан |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXPW001DTS-E |
| Вага | 17.9кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 10м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Пістолет;. Подовжувальна трубка;. 2 насадки;. Пінник;. Подвійна форсунка. |
| Максимальний тиск | 160бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | Є |
| Максимальна продуктивність | 850л/г |
| Максимально допустима температура води | 50град |
| Матеріал насоса/поршня | алюміній |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 2.8кВт |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
19 999 грн./шт
Варіанти цін
19 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1210 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 10мм |
| Розмір ключа | 10мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT45341-1 |
| Комплектація | В упаковці. 341 предмет. 3 рукоятки з храповим механізмом з грушоподібною головкою: 1/4″, 3/8″, 1/2″ та 72 зубами. 11 x 1/4″ приводних 6-гранних головок (SAE): 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″. 11 x 1/4″ приводних 6-гранних головок (мм): 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. 10 x 1/4″ приводних 6-гранних головок (SAE): 5/32″, 3/16″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″. Торцеві головки 11 x 1/4″, 6- гранні, високі (мм): 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. 11 x 1/4″ приводних 12-гранних головок (SAE): 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″. 11 x 1/4″ 12-гранні головки (мм): 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. 11 x 3/8″ приводних 6-гранних торцевих головок (SAE): 1/4″, 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″. 11 x 3/8″ приводних 6-гранних торцевих головок (мм): 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21. 11 x 3/8″ приводних 6-гранних торцевих головок (SAE): 1/4″, 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″. 11 торцевих головок 3/8″, 6-гранних,високі (мм): 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21. 11 x 3/8″ приводних 12-гранних торцевих головок (SAE): 1/4″, 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″. 11 x 3/8″ приводних 12-гранних торцевих головок (мм): 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21. 9 x 1/2″ приводних 6-гранних головок (SAE): 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″, 15/16″, 1″. 9 x 1/2″ приводних 6-гранних головок (мм): 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24. Торцеві головки 9 x 1/2″, 6-гранні, високі (SAE): 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″, 15/16″, 1″. Торцеві головки 9 x 1/2″, 6-гранні, високі (мм): 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24. 9 x 1/2″ приводних 12-гранних головок (SAE): 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″, 15/16″, 1″. 9 x 1/2″ приводні 12-гранні головки (мм): 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24. 8 комбінованих ключів (SAE): 1/4″, 9/32″, 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″. 8 комбінованих гайкових ключів (мм): 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15. 2 x 1/4″ подовжувачі приводу: 3″, 6″. 2 x 3/8″ подовжувачі приводу: 3″, 6″. 1 x 1/2″ подовжувач приводу: 5″. 2 x 3/8″ головки для свічок запалювання: 5/8″, 13/16″. 3 х універсальних шарнірів: 1/4″, 3/8″, 1/2″. 1 х 99 шт. Спеціальний набір біт. 1х ручка, що обертається, Spinner. 2 набору шестигранних ключів по 14 шт. Три пластикові лотки. |
| Кількість предметів | 341 |
| Футляр | Так |
Характеристики
25 849 грн./шт
Варіанти цін
25 849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | GT0185 |
| Вага | 3,333кг |
| Об'єм | 0,006408куб.м |
| Тип | домкрат ромбоподібний |
| Висота підйому | 110-400мм |
| Вантажопідйомність | 2т |
| Гарантія | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0062 |
| Вага | 0,590кг |
| Об'єм | 0,001550куб.м |
| Тип | шприц для заливання мастила |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7102 |
| Вага | 0,667кг |
| Об'єм | 0,003859куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна гума |
| Максимальне навантаження | 80кг |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17338-0 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0004 |
| Вага | 0,142кг |
| Об'єм | 0,000146куб.м |
| Кількість | 32шт |
| Діапазон вимірювання | 0.04-0.88мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3027 |
| Вага | 0,280кг |
| Об'єм | 0,001071куб.м |
| Ємність акумулятора | до 40ач |
| Напруга | 230 вв |
| Тип | з мікропроцесором |
| Особливості | захист від неправильного підключення; захист від кз; захист від перегрівання |
| Режими роботи | стандартний (автоматичний); швидкий; повільний |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Постійний вихідний струм | 1,5а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 2-85-583 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4002 |
| Вага | 1,713кг |
| Об'єм | 0,007594куб.м |
| Тип двигуна | дизельний |
| Комплектація | насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-5407 |
| Вага | 0,631кг |
| Об'єм | 0,001856куб.м |
| Матеріал виготовлення | бензо-, мастилостійкий нітрильний каучук |
| Розмір | метричні |
| Сальників в наборі | 407од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-649 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9046 |
| Вага | 2,365кг |
| Об'єм | 0,006300куб.м |
| Тип | ключ динамометричний електронний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 3-200нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















