| Артикул товару | AT-3015 |
| Вага | 5,760кг |
| Об'єм | 0,016065куб.м |
| Ємність акумулятора | 20-400ач |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 600вт |
| Вихідна напруга постійного струму | 12; 24в |
| Постійний вихідний струм | 30а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 299 грн./шт
Варіанти цін
2 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-5419 |
| Вага | 0,650кг |
| Об'єм | 0,001600куб.м |
| Матеріал виготовлення | бензо-, мастилостійка гума |
| Розмір | метричні |
| Сальників в наборі | 419од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8502 |
| Вага | 0,792кг |
| Об'єм | 0,000696куб.м |
| Головки | шестигранні подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-mo сталь |
| Особливості | ударні |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17, 19, 21мм |
| Головок в наборі | 3од. |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3061 |
| Вага | 1,785кг |
| Об'єм | 0,005278куб.м |
| Тип | шприц для заливання мастила |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3020 |
| Вага | 1,083кг |
| Об'єм | 0,004488куб.м |
| Ємність акумулятора | до 100ач |
| Напруга | 230в |
| Тип | з мікропроцесором |
| Особливості | захист від кз; захист від неправильного підключення; захист від перегрівання |
| Споживана потужність | 110вт |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Постійний вихідний струм | 0-10а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-1509 |
| Вага | 24,500кг |
| Об'єм | 0,132572куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхроний |
| Особливості | забір води з ємності |
| Довжина шлангу | 10м |
| Споживана потужність | 2500вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Робочий тиск | 130-195бар |
| Довжина мережевого дроту | 5м |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-9005 |
| Вага | 0,077кг |
| Об'єм | 0,000225куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1252 |
| Вага | 1,725кг |
| Об'єм | 0,005236куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 6-24мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 14од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
679 грн./шт
Варіанти цін
679 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7027 |
| Вага | 0,125кг |
| Об'єм | 0,000396куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-9023 |
| Вага | 1,375кг |
| Об'єм | 0,003174куб.м |
| Тип | ключ динамометрический |
| Квадрат | 3/8" |
| Зусилля затягування | 10-120нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-9111 |
| Вага | 7,250кг |
| Об'єм | 0,009690куб.м |
| Біти | hex, torx, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, torx, подовжені, impact, головки з насадками, свічні |
| Матеріал виготовлення | вуглецева загартована сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 378*288*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 111од. |
| Країна-виробник | китай |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | посилений пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXPW002M-E |
| Вага | 21.1кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 10м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Роторна форсунка;. Пістолет. |
| Максимальний тиск | 150бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | Є |
| Максимальна продуктивність | 450л/г |
| Максимально допустима температура води | 50град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь ⁄ нержавіюча сталь |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 2.1кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
23 999 грн./шт
Варіанти цін
23 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0066 |
| Вага | 2,090кг |
| Об'єм | 0,004594куб.м |
| Інше | довжина трубки 88 см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXPW001M |
| Вага | 15.9кг |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шлангу | 10м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Пінник;. Пістолет; . 2 насадки. |
| Максимальний тиск | 135бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | Є |
| Котушка для шланга | Є |
| Максимальна продуктивність | 390л/г |
| Максимально допустима температура води | 50град |
| Матеріал насоса/поршня | алюміній |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 1.8кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
19 999 грн./шт
Варіанти цін
19 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWMT86090-0 |
| Тип | набір ударних торцевих головок |
| Розмір | 13/14/16/17/18/19/21/24мм |
| Комплектація | В упаковці. Склад набору: Торцеві ударні головки 1/2”, мм: 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 24. Металева рейка для зберігання головок |
| Кількість в упаковці | 8шт |
| Кількість предметів | 8 |
| Футляр | Ні |
| Довжина загальна | 78мм |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
5 170 грн./шт
Варіанти цін
5 170 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8511 |
| Вага | 0,317кг |
| Об'єм | 0,001012куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Матеріал виготовлення | cr-mo сталь |
| Тип | перехідники |
| Розмір | 1/4"fx3/8"m, 3/8"fx1/4"m, 3/8"fx1/2"m, 1/2"fx3/8"m, 1/2"fx3/4"m |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
579 грн./шт
Варіанти цін
579 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8506 |
| Вага | 5,650кг |
| Об'єм | 0,007553куб.м |
| Головки | шестигранні, подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-mo сталь |
| Особливості | ударні |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 10-24мм |
| Подовжувач | 75/125/250мм |
| Одиниці виміру | 18од. |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0134 |
| Вага | 0,750кг |
| Об'єм | 0,005661куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Тип | лопата для снігу автомобільна, складана |
| Габаритні розміри | 315 х 240 х 6/670 х 240мм |
| Довжина | 315-670мм |
| Особливості | алюмінієва накладка на лезо |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















