| Артикул товару | ET-0115 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000112куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 15мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 15мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0119 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 19мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0113 |
| Вага | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 13мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 13мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0122 |
| Вага | 0,218кг |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 22мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 22мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1020 |
| Вага | 0,194кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000300куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 20мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 20мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0018 |
| Вага | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 18мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 18мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0025 |
| Вага | 0,147кг |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 25мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 25мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1030 |
| Вага | 0,487кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000462куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 30мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0227 |
| Вага | 0,159кг |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 27мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 27мм |
| Довжина головки | 42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4204 |
| Вага | 2,075кг |
| Об'єм | 0,002047куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 404мм |
| Розмір | 32*33мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 32x33мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
479 грн./шт
Варіанти цін
479 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0457 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 7мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1008 |
| Вага | 0,165кг |
| Об'єм | 0,001140куб.м |
| Довжина | 525мм |
| Максимальне зусилля | 2,25кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1019 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000672куб.м |
| Довжина | 700мм |
| Довжина в складеному вигляді | 240мм |
| Розмір | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1850 |
| Вага | 1,123кг |
| Об'єм | 0,002005куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | spline в тримачі |
| Кількість одиниць в наборі | 5од. |
| Розмір | m5-m12 |
| Квадрат | 1/2" |
| Сплайн | М5 - М12 |
| Головок в наборі | 5од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7005 |
| Вага | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000205куб.м |
| Тип | прямі на стискання |
| Довжина | 150мм |
| Тип знімача | прямі на стискання |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0101 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Розмір | 120х120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4205 |
| Вага | 1,850кг |
| Об'єм | 0,001128куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 408мм |
| Розмір | 27*32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3024 |
| Вага | 0,625кг |
| Об'єм | 0,002867куб.м |
| Ємність акумулятора | до 120ач |
| Напруга | 230в |
| Тип | з мікропроцесором |
| Габаритні розміри | 276*122*60мм |
| Особливості | дисплей; захист від неправильного підключення; захист від кз; захист від перегрівання |
| Напруга живлення | 230В |
| Режими роботи | стандартний (автоматичний, 9-ступінчастий); зимовий |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Постійний вихідний струм | 4а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8007 |
| Вага | 0,154кг |
| Об'єм | 0,000359куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 150мм |
| Особливості | поворотна |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1109 |
| Вага | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 8-10мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 8-10мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
38 грн./шт
Варіанти цін
38 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















