| Артикул товару | XT-4106 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000013куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 6*7мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 6x7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1211 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 11мм |
| Розмір ключа | 11мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1230 |
| Вага | 0,611кг |
| Об'єм | 0,000727куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 30-32мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30-32мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
270 грн./шт
Варіанти цін
270 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0124 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 24мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0436 |
| Вага | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 6мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4114 |
| Вага | 0,042кг |
| Об'єм | 0,000082куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i -подібний |
| Розмір | 14*15мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14x15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1052 |
| Вага | 0,365кг |
| Об'єм | 0,001400куб.м |
| Розмір | 148*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0111 |
| Вага | 0,181кг |
| Об'єм | 0,000991куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-3044 |
| Вага | 1,280кг |
| Об'єм | 0,004309куб.м |
| Довжина | 3м |
| Максимальний струм | 400а |
| Діаметр проводу | 9мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
329 грн./шт
Варіанти цін
329 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0108 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 8мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 8мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1214 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 14мм |
| Розмір ключа | 14мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1313 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 13мм |
| Розмір ключа | 13мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1016 |
| Вага | 0,110кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 16мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 16мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варіанти цін
65 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1020 |
| Вага | 0,194кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,000300куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 20мм |
| Покриття | сатин-хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 20мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0115 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000112куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 15мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 15мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0119 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 19мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
109 грн./шт
Варіанти цін
109 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0113 |
| Вага | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 13мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 13мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0122 |
| Вага | 0,218кг |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 22мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 22мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0018 |
| Вага | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 18мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 18мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0025 |
| Вага | 0,147кг |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 25мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 25мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















