| Артикул товару | ET-0117 |
| Вага | 0,149кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 17мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 17мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7541 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 24мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
369 грн./шт
Варіанти цін
369 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7533 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 15мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
303 грн./шт
Варіанти цін
303 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-6014 |
| Вага | 0,963кг |
| Об'єм | 0,001269куб.м |
| Головки | torx |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | набір головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | e10-e24 |
| Головок в наборі | 9од. |
| Розміри головок | Е10-Е24 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
529 грн./шт
Варіанти цін
529 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-2117 |
| Вага | 0,157кг |
| Об'єм | 0,000161куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1621 |
| Вага | 0,575кг |
| Об'єм | 0,000392куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4221 |
| Вага | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000282куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ балонний l -подібний |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21мм |
| Довжина ключа | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1208 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 8мм |
| Розмір ключа | 8мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
27 грн./шт
Варіанти цін
27 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7032 |
| Вага | 0,302кг |
| Об'єм | 0,000414куб.м |
| Тип | знімач ланцюговий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0024 |
| Вага | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 24мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 24мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7547 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 13мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
427 грн./шт
Варіанти цін
427 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7536 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 18мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
327 грн./шт
Варіанти цін
327 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7012 |
| Вага | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000241куб.м |
| Тип | вигнуті на стискання |
| Довжина | 180мм |
| Тип знімача | вигнуті на стискання |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8400 |
| Вага | 1,044кг |
| Об'єм | 0,001997куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Тип | torx в тримачі |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Довжина | 55мм |
| Розмір | t20-t60 |
| Квадрат | 1/2" |
| Торкс | T20-T60 |
| Довжина шестигранника | 55мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1354 |
| Вага | 0,114кг |
| Об'єм | 0,000044куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з тріскачкою |
| Розмір | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1613 |
| Вага | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 13мм |
| Розмір ключа | 13мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
75 грн./шт
Варіанти цін
75 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8006 |
| Вага | 0,997кг |
| Об'єм | 0,001221куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | від 330 до 440мм |
| Особливості | телескопічна ручка |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0218 |
| Вага | 0,074кг |
| Об'єм | 0,000079куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 18мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 18мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1214 |
| Вага | 0,167кг |
| Об'єм | 0,000358куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 14-15мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14-15мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
80 грн./шт
Варіанти цін
80 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1716 |
| Вага | 0,165кг |
| Об'єм | 0,000409куб.м |
| Тип | свічковий ключ із шарніром |
| Довжина | 210мм |
| Розмір | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















