| Артикул товару | DT7551 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 17мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
504 грн./шт
Варіанти цін
504 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1026 |
| Вага | 0,410кг |
| Об'єм | 0,000193куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | вороток т-подібний |
| Довжина | 250мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0212 |
| Вага | 0,062кг |
| Об'єм | 0,000106куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 12мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 12мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1302 |
| Вага | 1,010кг |
| Об'єм | 0,001736куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6008 |
| Вага | 0,430кг |
| Об'єм | 0,000582куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина рукоятки | 160мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір головок | 5-14мм |
| Головок в наборі | 10од. |
| Розміри головок | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0032 |
| Вага | 0,235кг |
| Об'єм | 0,000076куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 32мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 32мм |
| Довжина головки | 44мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
144 грн. /шт
169 грн.
-15%
Економія 25 грн.
Варіанти цін
144 грн. /шт
169 грн.
-15%
Економія 25 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1005 |
| Вага | 0,034кг |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Довжина | 635мм |
| Довжина в складеному вигляді | 127мм |
| Максимальне зусилля | 0,7кг |
| Зусилля затискання | 0,7кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1201 |
| Вага | 0,513кг |
| Об'єм | 0,000925куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 8-17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 8-17мм |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8082 |
| Вага | 6,300кг |
| Об'єм | 0,011692куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зубця |
| Габаритні розміри | 380*297*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 82од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7540 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 22мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
361 грн./шт
Варіанти цін
361 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0030 |
| Вага | 0,210кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 30мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 30мм |
| Довжина головки | 44мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0438 |
| Вага | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 8мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1206 |
| Вага | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 6мм |
| Розмір ключа | 6мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0118 |
| Вага | 0,183кг |
| Об'єм | 0,000405куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 18мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 18мм |
| Довжина головки | 78мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1222 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000117куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 22мм |
| Розмір ключа | 22мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1630 |
| Вага | 11,200кг |
| Об'єм | 0,001088куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ торцевий з отвором l-подібний |
| Розмір | 30мм |
| Розмір ключа | 30мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1205 |
| Вага | 5,500кг |
| Об'єм | 0,012312куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-32мм |
| Кількість ключів в наборі | 25од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0217 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000079куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 17мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 17мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4206 |
| Вага | 2,362кг |
| Об'єм | 0,000917куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 400мм |
| Розмір | 1"*38мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1050 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001064куб.м |
| Розмір | 108×22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















