| Артикул товару | ET-1028 |
| Вага | 0,375кг |
| Об'єм | 0,000221куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток l-подібний |
| Довжина | 200мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип воротка | вороток L-подібний |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7466 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 10мм |
| Комплектація | 1 шт в упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 75мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
315 грн./шт
Варіанти цін
315 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7464 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 13мм |
| Комплектація | 1 шт в упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 35мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
197 грн./шт
Варіанти цін
197 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1420 |
| Вага | 0,723кг |
| Об'єм | 0,000449куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0429 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000126куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 19мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Довжина головки | 64мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3338 |
| Вага | 0,114кг |
| Об'єм | 0,000504куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1033 |
| Вага | 0,730кг |
| Об'єм | 0,000359куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток з шарніром |
| Довжина | 375мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип воротка | вороток з шарніром |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1599 |
| Вага | 0,934кг |
| Об'єм | 0,001558куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1041 |
| Вага | 0,810кг |
| Об'єм | 0,001739куб.м |
| Довжина | 460мм |
| Максимальне навантаження | 13кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7440 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 10мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 75мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
688 грн./шт
Варіанти цін
688 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7014 |
| Вага | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000413куб.м |
| Тип | вигнуті на розтискання |
| Довжина | 180мм |
| Тип знімача | вигнуті на розтискання |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0441 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 11мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0412 |
| Вага | 0,034кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 12мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7176 |
| Вага | 11,600кг |
| Об'єм | 0,021769куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl, тt, м |
| Головки | шестигранні, подовжені, torx, свічкові, ударні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 3/8", 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 525*340*90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 176од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4"; 3/8" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32 мм; e4-e24 |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1320 |
| Вага | 0,209кг |
| Об'єм | 0,000213куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0007 |
| Вага | 0,157кг |
| Об'єм | 0,000171куб.м |
| Тип | головка свічкова |
| Довжина | 65мм |
| Розмір | 21мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 65мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT7537 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 19мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
336 грн./шт
Варіанти цін
336 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7025 |
| Вага | 0,113кг |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варіанти цін
95 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0015 |
| Вага | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 15мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 15мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1217 |
| Вага | 0,128кг |
| Об'єм | 0,000076куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















