| Артикул товару | ET-7119 |
| Вага | 11,350кг |
| Об'єм | 0,021769куб.м |
| Біти | sl, ph, pz, т, н |
| Головки | шестигранні, torx |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 520*364*95мм |
| Кількість одиниць в наборі | 119од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32 мм; е10-е22 |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 6-27мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7078 |
| Вага | 8,000кг |
| Об'єм | 0,014685куб.м |
| Біти | ph, т, sl, н |
| Головки | шестигранні, подовжені, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 440*323*97мм |
| Кількість одиниць в наборі | 78од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 8-19мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1227 |
| Вага | 0,379кг |
| Об'єм | 0,000463куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 27мм |
| Розмір ключа | 27мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7042 |
| Вага | 0,522кг |
| Об'єм | 0,000869куб.м |
| Розмір | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7530 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 12мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
251 грн./шт
Варіанти цін
251 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1106 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 6-7мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 6-7мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
30 грн./шт
Варіанти цін
30 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-1004 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000352куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0435 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 5.5мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1014 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток т-подібний |
| Довжина | 110мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8321 |
| Вага | 14,650кг |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Об'єм | 0,010395куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 535*180*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 21од. |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір головок | 19-50мм |
| Матеріал кейса | метал |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0005 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000146куб.м |
| Кількість | 12шт |
| Діапазон вимірювання | 0.203-0.660мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7548 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 14мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 78мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
436 грн./шт
Варіанти цін
436 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1203 |
| Вага | 2,500кг |
| Об'єм | 0,006552куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | накидні |
| Габаритні розміри | 655*475мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-32мм |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0019 |
| Вага | 0,084кг |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 19мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 19мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9010 |
| Вага | 4,583кг |
| Об'єм | 0,007276куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 3/4" |
| Перехідник | 3/4"*1/2'' |
| Зусилля затягування | 70-420нм |
| Подовжувач | 100мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1411 |
| Вага | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 11мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0006 |
| Вага | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000171куб.м |
| Тип | головка свічкова |
| Довжина | 65мм |
| Розмір | 16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 65мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCGG571NK |
| Вага | 3.63кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Довжина шлангу | 107мм |
| Комплектація | Пістолет маcляний - 1 шт. Контейнер 400 мл - 1 шт. Плечовий ремінь - 1 шт. Валіза - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тиск на виході | 690бар |
| Кількість мастила (вкладиш) | 400г |
| Кількість мастила (навалом) | 453г |
| Скорость подачи | 147.87мл/хв |
| Тип мастила | NLGI №2 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
22 499 грн./шт
Варіанти цін
22 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1218 |
| Вага | 0,172кг |
| Об'єм | 0,000084куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 18мм |
| Розмір ключа | 18мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1028 |
| Вага | 0,375кг |
| Об'єм | 0,000221куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток l-подібний |
| Довжина | 200мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип воротка | вороток L-подібний |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















