| Артикул товару | ET-0214 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000092куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 14мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 14мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8073 |
| Вага | 4,975кг |
| Об'єм | 0,012241куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl, spline |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зубця |
| Габаритні розміри | 380*290*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 73од. |
| Розмір головок | 4-27мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8111 |
| Вага | 6,700кг |
| Об'єм | 0,009990куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, torx, подовжені, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 380*290*85мм |
| Кількість одиниць в наборі | 111од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Матеріал ударних головок | cr-mo сталь |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0437 |
| Вага | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 7мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0428 |
| Вага | 0,161кг |
| Об'єм | 0,000126куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 18мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Довжина головки | 64мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-935 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1201 |
| Вага | 0,900кг |
| Об'єм | 0,002764куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | накидні |
| Розмір | 6-17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-17мм |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1418 |
| Вага | 0,295кг |
| Об'єм | 0,000265куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0208 |
| Вага | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 8мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 8мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1022 |
| Вага | 0,428кг |
| Об'єм | 0,000731куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток t-подібний |
| Довжина | 300мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип воротка | вороток T-подібний |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0418 |
| Вага | 0,067кг |
| Об'єм | 0,000089куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 18мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0003 |
| Вага | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000146куб.м |
| Кількість | 26шт |
| Діапазон вимірювання | 0.04-0.63мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1215 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 15мм |
| Розмір ключа | 15мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7013 |
| Вага | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000241куб.м |
| Тип | прямі на розтискання |
| Довжина | 180мм |
| Тип знімача | прямі на розтискання |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1411 |
| Вага | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 11мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | GT1481 |
| Вага | 10,850кг |
| Об'єм | 0,012690куб.м |
| Напруга | 220/230в |
| Вантажопідйомність | 250/125кг |
| Довжина троса | 6/12м |
| Максимальна вантажопідйомність | 250/125кг |
| Товщина троса | 3мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1221 |
| Вага | 0,230кг |
| Об'єм | 0,000103куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7119 |
| Вага | 11,350кг |
| Об'єм | 0,021769куб.м |
| Біти | sl, ph, pz, т, н |
| Головки | шестигранні, torx |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 520*364*95мм |
| Кількість одиниць в наборі | 119од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32 мм; е10-е22 |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 6-27мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7078 |
| Вага | 8,000кг |
| Об'єм | 0,014685куб.м |
| Біти | ph, т, sl, н |
| Головки | шестигранні, подовжені, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 440*323*97мм |
| Кількість одиниць в наборі | 78од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 8-19мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1515 |
| Вага | 7,300кг |
| Об'єм | 0,038097куб.м |
| Напруга | 230 в~50 гц |
| Тип двигуна | колекторний |
| Особливості | забір води з ємності |
| Довжина шлангу | 5м |
| Споживана потужність | 1600вт |
| Напруга живлення | 230 В~50 Гц |
| Робочий тиск | 90-130бар |
| Довжина мережевого дроту | 5м |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
3 799 грн./шт
Варіанти цін
3 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















