| Артикул товару | ET-0463 |
| Вага | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000088куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 13мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 2-87-083 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7045 |
| Вага | 1,700кг |
| Об'єм | 0,004025куб.м |
| Розмір | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6007 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000142куб.м |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1696 |
| Вага | 1,233кг |
| Об'єм | 0,000305куб.м |
| Довжина | 600мм |
| Особливості | посилена |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1695 |
| Вага | 0,900кг |
| Об'єм | 0,000203куб.м |
| Довжина | 500мм |
| Особливості | посилена |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3025 |
| Вага | 1,066кг |
| Об'єм | 0,004488куб.м |
| Ємність акумулятора | від 2,2 до 200ач |
| Напруга | 230в |
| Тип | з мікропроцесором |
| Особливості | lcd дисплей; захист від неправильного підключення; захист від кз; захист від перегрівання; режим відновлення. |
| Споживана потужність | 140вт |
| Режими роботи | стандартний (автоматичний, 10-ступеневий) |
| Вихідна напруга постійного струму | 12; 24в |
| Постійний вихідний струм | 2/6/10а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 099 грн./шт
Варіанти цін
2 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1118 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000110куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 18-19мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 18-19мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0432 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 4мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0426 |
| Вага | 0,107кг |
| Об'єм | 0,000101куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 16мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Довжина головки | 64мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0419 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000089куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 19мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCGG571M1 |
| Вага | 3.63кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Довжина шлангу | 107мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея з індикатором рівня заряду 4 Аг 18V XR Li-Ion - 1 шт. Універсальний зарядний пристрій XR - 1 шт. Плечовий ремінь - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тиск на виході | 690бар |
| Кількість мастила (вкладиш) | 400г |
| Кількість мастила (навалом) | 453г |
| Скорость подачи | 147.87мл/хв |
| Тип мастила | NLGI №2 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
29 499 грн./шт
Варіанти цін
29 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1114 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 14-15мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 14-15мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варіанти цін
55 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-9038 |
| Вага | 1,513кг |
| Об'єм | 0,003666куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6024 |
| Вага | 13,400кг |
| Об'єм | 0,012741куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/4" |
| Габаритні розміри | 535*180*95мм |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Квадрат | 3/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 19-50мм |
| Матеріал кейса | метал |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-2015 |
| Вага | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 15мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8020 |
| Вага | 3,200кг |
| Об'єм | 0,008039куб.м |
| Головки | шестигранні, подовжені, свічні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 300*220*75мм |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Розмір головок | 10-24мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-6021 |
| Вага | 3,333кг |
| Об'єм | 0,007081куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 305*220*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 21од. |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 10-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0214 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000092куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 14мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 14мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8111 |
| Вага | 6,700кг |
| Об'єм | 0,009990куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, torx, подовжені, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 380*290*85мм |
| Кількість одиниць в наборі | 111од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Матеріал ударних головок | cr-mo сталь |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















