| Артикул товару | ET-8016 |
| Вага | 2,540кг |
| Об'єм | 0,003851куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 8-32мм |
| Головок в наборі | 18од. |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8040 |
| Вага | 2,100кг |
| Об'єм | 0,002081куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | torx, hex, spline |
| Кількість одиниць в наборі | 40од. |
| Довжина | 30, 75мм |
| Розмір | м5-м12, т20-т55, h4-h12 |
| Квадрат | 1/2", 3/8" |
| Перехідник | 1/2", 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9001 |
| Вага | 0,800кг |
| Об'єм | 0,001373куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/4" |
| Зусилля затягування | 2-24нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0461 |
| Вага | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000109куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 11мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина головки | 50мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0416 |
| Вага | 0,049кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 16мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13034-0 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6082 |
| Вага | 5,550кг |
| Об'єм | 0,008816куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові, головки з насадками |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 460*280*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 82од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 8-19мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6011 |
| Вага | 0,750кг |
| Об'єм | 0,001422куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь |
| Тип | набір головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 10-24мм |
| Головок в наборі | 10од. |
| Розміри головок | 10-24 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0069 |
| Вага | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000183куб.м |
| Довжина шлангу | 500мм |
| Діаметр шланга | 11мм |
| Робочий тиск | до 400атм. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7145 |
| Вага | 11,200кг |
| Об'єм | 0,017613куб.м |
| Біти | sl, ph, т, pz, н |
| Головки | шестигранні, свечкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 520*365*97мм |
| Кількість одиниць в наборі | 145од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 6-27мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
8 999 грн./шт
Варіанти цін
8 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1213 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ комбінований |
| Розмір | 13мм |
| Розмір ключа | 13мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
33 грн. /шт
39 грн.
-15%
Економія 6 грн.
Варіанти цін
33 грн. /шт
39 грн.
-15%
Економія 6 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8056 |
| Вага | 5,750кг |
| Об'єм | 0,012241куб.м |
| Біти | torx, ph, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 380*290*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 56од. |
| Розмір головок | 8-27мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1035 |
| Вага | 1,345кг |
| Об'єм | 0,000708куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток з шарніром |
| Довжина | 600мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип воротка | вороток з шарніром |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1415 |
| Вага | 0,176кг |
| Об'єм | 0,000161куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-085 |
Характеристики
| Артикул товару | GT1407 |
| Вага | 11,000кг |
| Об'єм | 0,007574куб.м |
| Руйнівне навантаження | 4500кг |
| Максимальна вантажопідйомність | 2т |
| S поперечного перерізу | 28.3кв.мм |
| Діаметр ланцюгів | 6мм |
| Ланцюг | 3м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0112 |
| Вага | 0,173кг |
| Об'єм | 0,000960куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8156 |
| Вага | 10,500кг |
| Об'єм | 0,011524куб.м |
| Біти | th, hex, ph, pz, sl, st |
| Головки | шестигранні, свічкові, е-тип, подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 3/8", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 420*335*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 156од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0427 |
| Вага | 0,130кг |
| Об'єм | 0,000101куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 17мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Довжина головки | 64мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 2-87-086 |
Характеристики


















