| Артикул товару | ET-0414 |
| Вага | 0,042кг |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 14мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7534 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 16мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
310 грн./шт
Варіанти цін
310 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13096-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-88-800 |
Характеристики
| Артикул товару | GT1455 |
| Вага | 5,500кг |
| Об'єм | 0,006800куб.м |
| Діаметр тросу | 4,5мм |
| Довжина троса | 10м |
| Тягове зусилля | 900кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3033 |
| Вага | 2,480кг |
| Об'єм | 0,005508куб.м |
| Ємність акумулятора | від 4 до 60ач |
| Напруга | 230 в/50 гц |
| Тип | з трансформатором |
| Особливості | захист від кз; захист від неправильного підключення; захист від перегрівання |
| Споживана потужність | 72вт |
| Вихідна напруга постійного струму | 6-12в |
| Постійний вихідний струм | 3/6а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1024 |
| Вага | 1,260кг |
| Об'єм | 0,000675куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток т-подібний |
| Довжина | 450мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Тип воротка | вороток T-подібний |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0434 |
| Вага | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 5мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13040-0 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3049 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001380куб.м |
| Максимальний струм | 400а |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8039 |
| Вага | 2,725кг |
| Об'єм | 0,005612куб.м |
| Біти | torx, pz, hex, ph, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові, подовжені, средньої довжини |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/8", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 310*220*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 39од. |
| Розмір головок | 8-22мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 399 грн./шт
Варіанти цін
1 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8041 |
| Вага | 2,100кг |
| Об'єм | 0,002081куб.м |
| Матеріал виготовлення | s2 |
| Тип | torx, hex, spline |
| Кількість одиниць в наборі | 40од. |
| Довжина | 30, 75мм |
| Розмір | м5-м12, т20-т55, h4-h12 |
| Квадрат | 1/2", 3/8" |
| Перехідник | 1/2", 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4109 |
| Вага | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000027куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | торцевий ключ i-подібний |
| Розмір | 8х10мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1018 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000263куб.м |
| Довжина | 485мм |
| Довжина в складеному вигляді | 170мм |
| Розмір | 31мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7011 |
| Вага | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000241куб.м |
| Тип | прямі на стискання |
| Довжина | 180мм |
| Тип знімача | прямі на стискання |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-086 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-2017 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000020куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 17мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-081 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0065 |
| Вага | 0,087кг |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Довжина шлангу | 300мм |
| Діаметр шланга | 11мм |
| Робочий тиск | до 400атм. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3031 |
| Вага | 1,132кг |
| Об'єм | 0,004778куб.м |
| Ємність акумулятора | від 6 до 150ач |
| Напруга | 230 в/50 гц |
| Тип | з мікропроцесором |
| Особливості | захист від кз; захист від неправильного підключення; захист від перегрівання |
| Споживана потужність | 150вт |
| Вихідна напруга постійного струму | 12; 24в |
| Постійний вихідний струм | до 10а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 599 грн./шт
Варіанти цін
1 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















