| Артикул товару | ET-1032 |
| Вага | 0,543кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток з шарніром |
| Довжина | 270мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип воротка | вороток з шарніром |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-4117 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000064куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | торцевий ключ i-подібний |
| Розмір | 17х19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0213 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 13мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 13мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4003 |
| Вага | 2,900кг |
| Об'єм | 0,005376куб.м |
| Тип двигуна | дизейльний |
| Комплектація | насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8110 |
| Вага | 7,100кг |
| Об'єм | 0,009120куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | super lock, torx, подовжені, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2" и 1/4", 72 зубця |
| Габаритні розміри | 380*290*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 110од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1440 |
| Вага | 1,175кг |
| Об'єм | 0,000835куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
949 грн./шт
Варіанти цін
949 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-2010 |
| Вага | 0,047кг |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3022 |
| Вага | 0,450кг |
| Об'єм | 0,001944куб.м |
| Ємність акумулятора | до 60ач |
| Напруга | 230в |
| Тип | з мікропроцесором |
| Особливості | захист від неправильного підключення; захист від кз; захист від перегрівання |
| Клас захисту | IP65 |
| Режими роботи | стандартний (автоматичний, 10-ступенів) |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Постійний вихідний струм | 2а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-6009 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,001557куб.м |
| Головки | шестигранні подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | набір головок |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 10-22мм |
| Головок в наборі | 8од. |
| Розміри головок | 10; 12-15; 17; 19; 22 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1504 |
| Вага | 9,400кг |
| Об'єм | 0,067473куб.м |
| Напруга | 230 в~50 гц |
| Тип двигуна | колекторний |
| Особливості | забір води з ємності |
| Довжина шлангу | 5м |
| Споживана потужність | 1800вт |
| Напруга живлення | 230 В~50 Гц |
| Робочий тиск | 100-140бар |
| Довжина мережевого дроту | 5м |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
4 499 грн./шт
Варіанти цін
4 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13037-0 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-2014 |
| Вага | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 14мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1605 |
| Вага | 1,145кг |
| Об'єм | 0,001462куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | ключ балонний телескопічний |
| Розмір | 17*19, 21*23мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1722 |
| Вага | 0,270кг |
| Об'єм | 0,000855куб.м |
| Тип | свічковий ключ з шарніром |
| Довжина | 250 |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21x250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13087-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13084-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13029-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT72808-8 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1007 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000525куб.м |
| Довжина | 855мм |
| Довжина в складеному вигляді | 165мм |
| Максимальне зусилля | 3,62кг |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0210 |
| Вага | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000092куб.м |
| Тип | головка дванадцятигранна |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 10мм |
| Довжина головки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















