| Артикул товару | ET-1415 |
| Вага | 0,570кг |
| Об'єм | 0,000326куб.м |
| Довжина | 150мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1410 |
| Вага | 0,414кг |
| Об'єм | 0,000231куб.м |
| Довжина | 100мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0410 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
33 грн. /шт
39 грн.
-15%
Економія 6 грн.
Варіанти цін
33 грн. /шт
39 грн.
-15%
Економія 6 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | AT-3026 |
| Вага | 0,546кг |
| Об'єм | 0,001944куб.м |
| Ємність акумулятора | от 1,2 до 120ач |
| Напруга | 230в |
| Тип | з мікропроцесором |
| Особливості | дисплей; захист від кз; захист від неправильного підключення; захист від перегріву |
| Режими роботи | стандартний (автоматичний, 9-ступеневий), зимовий |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Постійний вихідний струм | 1 /4.5а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 399 грн./шт
Варіанти цін
1 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13111-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13065-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-881 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-083 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1003 |
| Вага | 2,400кг |
| Об'єм | 0,003441куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ріжкові |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-32мм |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1108 |
| Вага | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000104куб.м |
| Тип | перехідник |
| Квадрат | 1/2" |
| Шестигранник | 10мм |
| Тип переходу | квадрат 1/2" х шестигранник 10 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13068-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-089 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0152 |
| Вага | 0,615кг |
| Об'єм | 0,003168куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 11од. |
| Комплектація | в нейлоновому чохлі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0420 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000114куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 10мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Довжина головки | 64мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1597 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,001958куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь 45 |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 406x16мм |
| Розмір головок | 17, 19, 21, 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8401 |
| Вага | 1,335кг |
| Об'єм | 0,001951куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Тип | torx в тримачі |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Довжина | 100мм |
| Розмір | t20-t60 |
| Квадрат | 1/2" |
| Торкс | T20-T60 |
| Довжина шестигранника | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-2030 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,000051куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 30мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 44мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-0415 |
| Вага | 0,047кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 15мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13083-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-942 |
Характеристики


















