| Артикул товару | HT-2118 |
| Вага | 0,350кг |
| Об'єм | 0,000232куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1310 |
| Вага | 0,088кг |
| Об'єм | 0,000029куб.м |
| Довжина | 100мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-7001 |
| Вага | 0,542кг |
| Об'єм | 0,000773куб.м |
| Тип | прямі, вигнуті на стискання, разтискання |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3083 |
| Вага | 1,000кг |
| Об'єм | 0,044550куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1017 |
| Вага | 0,107кг |
| Об'єм | 0,000672куб.м |
| Довжина | 810мм |
| Підсвічування | led |
| Довжина в складеному вигляді | 190мм |
| Максимальне зусилля | 2,25кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7531 |
| Тип | головка ударна торцева |
| Розмір | 13мм |
| Комплектація | 1 штука. В упаковці |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Профіль | шестигранна |
| Посадочне місце | 1 ⁄ 2дюйм |
| Довжина загальна | 38мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | тримач |
| Тип хвостовика (посадки) | квадрат 1 ⁄ 2дюйм |
Характеристики
260 грн./шт
Варіанти цін
260 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-2018 |
| Вага | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 18мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13062-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-877 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1107 |
| Вага | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000097куб.м |
| Тип | перехідник |
| Тип переходу | 1/2" x 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17195-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13077-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-104 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-096 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-879 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1206 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000077куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ накидний |
| Розмір | 6-7мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 6-7мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1604 |
| Вага | 1,200кг |
| Об'єм | 0,001599куб.м |
| Тип | ключ балонний хрестовий |
| Розмір | 355x16мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головок | 17,19,21мм |
| Розмір ключа | 355x16мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-1027 |
| Вага | 0,705кг |
| Об'єм | 0,000536куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток l-подібний |
| Довжина | 400*70мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довге плече | 400мм |
| Коротке плече | 70мм |
| Країна-виробник | тайвань |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1409 |
| Вага | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000050куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | на шарнірі |
| Розмір | 9мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1526 |
| Вага | 5,163кг |
| Об'єм | 0,006094куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 25од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















