| Артикул товару | XT-1130 |
| Вага | 0,470кг |
| Об'єм | 0,000310куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ключ ріжковий |
| Розмір | 30-32мм |
| Покриття | сатин- хром |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 30-32мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
220 грн./шт
Варіанти цін
220 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-2124 |
| Вага | 0,156кг |
| Об'єм | 0,000162куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 165мм |
| Загальна довжина | 165мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-2022 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 22мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
30 грн. /шт
35 грн.
-14%
Економія 5 грн.
Варіанти цін
30 грн. /шт
35 грн.
-14%
Економія 5 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | AT-4001 |
| Вага | 0,635кг |
| Об'єм | 0,005208куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Комплектація | кейс та насадки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8405 |
| Вага | 1,106кг |
| Об'єм | 0,001720куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Тип | hex в тримачі |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Довжина | 55мм |
| Розмір | h4-h17 |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина шестигранника | 55мм |
| Шестигранник | H4-H17 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17230-0 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0150 |
| Вага | 0,305кг |
| Об'єм | 0,003713куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 5од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1029 |
| Вага | 0,384кг |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | вороток l-подібний |
| Довжина | 230мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип воротка | вороток L-подібний |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3072 |
| Вага | 0,813кг |
| Об'єм | 0,009051куб.м |
| Тип | шприц для заливання технічних рідин |
| Об'єм резервуару | 1,5л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0141 |
| Вага | 0,155кг |
| Об'єм | 0,000703куб.м |
| Ширина | 210мм |
| Довжина | 280мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT13098-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13097-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13067-0 |
Характеристики
| Артикул товару | AT-3012 |
| Вага | 1,520кг |
| Об'єм | 0,003600куб.м |
| Ємність акумулятора | 60ач |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 70вт |
| Вихідна напруга постійного струму | 6; 12в |
| Постійний вихідний струм | до 6а |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-1305 |
| Вага | 0,052кг |
| Об'єм | 0,000104куб.м |
| Довжина | 50мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-87-106 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-0422 |
| Вага | 0,750кг |
| Об'єм | 0,000076куб.м |
| Тип | головка шестигранна подовжена |
| Розмір | 12мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Довжина головки | 64мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
47 грн. /шт
55 грн.
-15%
Економія 8 грн.
Варіанти цін
47 грн. /шт
55 грн.
-15%
Економія 8 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | AT-3042 |
| Вага | 1,000кг |
| Об'єм | 0,003645куб.м |
| Довжина | 3м |
| Максимальний струм | 300а |
| Діаметр проводу | 8.5мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4111 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна легована сталь 45 |
| Тип | ключ торцевий i-подібний |
| Розмір | 10х12мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT73802-1 |
| Комплектація | В упаковці. 142 предмети: Головки 6-гранні 1/4″, дюймові: 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″. Головки 6-гранні 1/4″, метричні: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм. Головки 6-гранні високі 1/4″, дюймові: 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1/2″. Головки 6-гранні 1/4″, метричні: 10, 11, 12, 13 мм. Головки 6-гранні 3/8″, дюймові: 5/8″, 11/16″, 3/4″, 7/8″. Головки 6-гранні 3/8″, метричні: 16, 17, 18, 19 мм. Головки 6-гранні високі 3/8″, дюймові: 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″. Головки 6-гранні високі 3/8″, метричні: 14, 15, 16, 17 мм. Накидні ключі: 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″. Накидні ключі: 10, 11, 13, 14, 15 мм. Головки вставки у викрутковий тримач, дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/ 16″, 1/2″. Головки вставки в тримач викрутки, метричні: 4, 5, 6, 7, 8 мм. Набір біт з 22 предметів з касетою для зберігання. Тріскачка 1/4″ з грушоподібною головкою. Тріскачка 3/8″ з грушоподібною головкою. Адаптер збільшення 1/4″-3/8″. Адаптер 3/8″. Адаптер зменшення 3/8″-1/4″. Шарнір 1/4″. Подовжувачі 1/4″х150 мм, 3/8″х150 мм. Головка для свічок запалювання: 5/8″. 28 метричних/дюймових шестигранних ключів. Викрутковий утримувач з м’якою ручкою. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 142 |
| Футляр | Так |
Характеристики
12 925 грн./шт
Варіанти цін
12 925 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


















