| Артикул товару | FMMT17964-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-807 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-937 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8005 |
| Вага | 0,484кг |
| Об'єм | 0,000770куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | від 228 до 327мм |
| Особливості | телескопічна ручка |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-4208 |
| Вага | 1,160кг |
| Об'єм | 0,001141куб.м |
| Тип | ключ балонний i -подібний |
| Довжина | 243мм |
| Розмір | 19*22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розмір ключа | 19x22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17191-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82847-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17242-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT17095-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT13069-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70826 |
| Тип | набір ударних торцевих головок |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.; Торцева головка 1\4 дюйма 8 мм (DT7462) - 1 шт.; Торцева головка 1\4 дюйма 10 мм (DT7463) - 1 шт.; Торцева головка 1\4 дюйма 13 мм (DT7464) - 1 шт.; Магнітний тримач 92 мм(DT7522 (DT90393)) - 1шт. |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Розміри | 8/10/13мм |
| Кількість предметів | 5 |
| Розмір посадкового місця | 1 ⁄ 4дюйм |
| Довжина загальна | 35мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | касета |
| Тип хвостовика (посадки) | шестигранник 1 ⁄ 4дюйм |
Характеристики
826 грн./шт
Варіанти цін
826 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STMT1-74178 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-2027 |
| Вага | 0,121кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 27мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 42мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1681 |
| Вага | 0,960кг |
| Об'єм | 0,002945куб.м |
| Кількість в наборі | 3шт |
| Розмір | 8", 16", 22" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-89-939 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-347 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8002 |
| Вага | 0,340кг |
| Об'єм | 0,000727куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 205мм |
| Загальна довжина | 205мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-2024 |
| Вага | 0,099кг |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Тип | головка шестигранна |
| Розмір | 24мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Довжина головки | 38мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-0010 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


















