| Артикул товару | AT-3075 |
| Вага | 0,520кг |
| Об'єм | 0,002560куб.м |
| Тип | шприц для заливання технічних рідин |
| Об'єм резервуару | 0,5л |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
16 999 грн./шт
Варіанти цін
16 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-4009 |
| Вага | 0,825кг |
| Об'єм | 0,004752куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4006 |
| Вага | 0,575кг |
| Об'єм | 0,002228куб.м |
| Комплектація | манометр, насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-9011 |
| Вага | 0,850кг |
| Об'єм | 0,001418куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/4" |
| Зусилля затягування | 2-24нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-9027 |
| Вага | 2,000кг |
| Об'єм | 0,004719куб.м |
| Тип | ключ динамометричний |
| Квадрат | 1/2" |
| Зусилля затягування | 60-330нм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 099 грн./шт
Варіанти цін
2 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-4005 |
| Вага | 0,875кг |
| Об'єм | 0,004320куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Комплектація | манометр, насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031051 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4007 |
| Вага | 1,200кг |
| Об'єм | 0,005390куб.м |
| Комплектація | манометр, насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXPW008E |
| Вага | 35кг |
| Тип двигуна | 4-такт. + HONDA GX160 |
| Довжина шлангу | 10м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску . Візок для траспортування. 1 насадка |
| Максимальний тиск | 190бар |
| Джерело живлення | бензиновий |
| Зовнішній фільтр води | немає |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 600л/г |
| Максимально допустима температура води | 60град |
| Матеріал насоса/поршня | латунь |
| Регулювання тиску | так |
| Потужність двигуна | 4.05кВт |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
97 999 грн./шт
Варіанти цін
97 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-4008 |
| Вага | 1,800кг |
| Об'єм | 0,008766куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4004 |
| Вага | 1,000кг |
| Об'єм | 0,002681куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Комплектація | насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0559 |
| Вага | 0,095кг |
| Матеріал рукоятки | поліпропілен, tpr гума |
| Об'єм | 0,000502куб.м |
| Тип | ніж-скребок |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXPW001U |
| Вага | 11.1кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина шлангу | 8м |
| Комплектація | Армований шланг високого тиску;. Пістолет;. Пінник;. 2 насадки. |
| Максимальний тиск | 160бар |
| Джерело живлення | мережевий |
| Зовнішній фільтр води | немає |
| Котушка для шланга | немає |
| Максимальна продуктивність | 480л/г |
| Максимально допустима температура води | 50град |
| Матеріал насоса/поршня | алюміній |
| Регулювання тиску | ні |
| Потужність двигуна | 2.1кВт |
| Ємність бака для миючої рідини | 1л |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
11 999 грн./шт
Варіанти цін
11 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17249-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-88-801 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-88-751 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-86-547 |
Характеристики


















