| Артикул товару | MT-0208 |
| Вес | 0,427кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Довжина | 8м |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
189 грн./шт
Варианты цен
189 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-33-811 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0305 |
| Вес | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000840куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT43243-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-33868 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-34-824 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0760 |
| Вес | 1,000кг |
| Матеріал | Скловолокно |
| Об'єм | 0,003008куб.м |
| Довжина | 100м |
| Довжина полотна | 100м |
| Ширина полотна | 13мм |
| Матеріал полотна | скловолокно |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варианты цен
399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-34-105 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT36928-0 |
| Ширина | 32мм |
| Довжина | 8м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь із покриттям MYLAR |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
1 861 грн./шт
Варианты цен
1 861 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-30-487 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0308 |
| Вес | 0,362кг |
| Об'єм | 0,000574куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT38128-0 |
| Ширина | 28мм |
| Довжина | 8м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь із покриттям MYLAR |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
1 241 грн./шт
Варианты цен
1 241 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWHT0-34093 |
| Ширина | 10мм |
| Довжина | 30м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
2 068 грн./шт
Варианты цен
2 068 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT37235-5 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0408 |
| Вес | 0,310кг |
| Об'єм | 0,000545куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | металл |
| Матеріал полотна | сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0753 |
| Вес | 0,397кг |
| Об'єм | 0,001248куб.м |
| Довжина | 30м |
| Довжина полотна | 30М |
| Ширина полотна | 13мм |
| Матеріал полотна | скловолокно |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0310 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Довжина | 10м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 10М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMHT43242-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT36098-1 |
| Ширина | 12.7мм |
| Довжина | 3м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь лак |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
517 грн./шт
Варианты цен
517 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMHT0-33864 |
Характеристики
