| Артикул товару | MT-0845 |
| Вес | 0,318кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | так |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
209 грн./шт
Варианты цен
209 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0843 |
| Вес | 0,160кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Довжина стрічки | 3м |
| Двостороння шкала | так |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
115 грн./шт
Варианты цен
115 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0823 |
| Вес | 0,166кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Ширина стрічки | 16мм |
| Довжина стрічки | 3м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0603 |
| Вес | 0,132кг |
| Об'єм | 0,000736куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варианты цен
55 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0825 |
| Вес | 0,274кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Ширина стрічки | 19мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | нет |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | нет |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0826 |
| Вес | 0,336кг |
| Об'єм | 0,000805куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варианты цен
179 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0103 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варианты цен
55 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0606 |
| Вес | 0,298кг |
| Об'єм | 0,001104куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0835 |
| Вес | 0,214кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Ширина стрічки | 19мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | ні |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0503 |
| Вес | 0,116кг |
| Об'єм | 0,000704куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, пвх |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0833 |
| Вес | 0,132кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Ширина стрічки | 16мм |
| Довжина стрічки | 3м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | ні |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0848 |
| Вес | 0,436кг |
| Об'єм | 0,000886куб.м |
| Тип | рулетки |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 8м |
| Двостороння шкала | так |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0840 |
| Вес | 0,506кг |
| Об'єм | 0,000805куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 10м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 10М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 10м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | ні |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
279 грн./шт
Варианты цен
279 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0836 |
| Вес | 0,290кг |
| Об'єм | 0,000805куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | ні |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0410 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000817куб.м |
| Довжина | 10м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 10М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0110 |
| Вес | 0,450кг |
| Об'єм | 0,000792куб.м |
| Довжина | 10м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 10М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0605 |
| Вес | 0,222кг |
| Об'єм | 0,000844куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0828 |
| Вес | 0,464кг |
| Об'єм | 0,000886куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 8м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
279 грн./шт
Варианты цен
279 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0205 |
| Вес | 0,238кг |
| Об'єм | 0,000782куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0403 |
| Вес | 0,104кг |
| Об'єм | 0,000616куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
