| Артикул товару | MT-0203 |
| Вес | 0,155кг |
| Об'єм | 0,000684куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0306 |
| Вес | 0,277кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0755 |
| Вес | 0,700кг |
| Матеріал | Скловолокно |
| Об'єм | 0,001924куб.м |
| Довжина | 50м |
| Довжина полотна | 50М |
| Ширина полотна | 13мм |
| Матеріал полотна | скловолокно |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варианты цен
249 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0202 |
| Вес | 0,112кг |
| Об'єм | 0,000684куб.м |
| Довжина | 2м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 2М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0608 |
| Вес | 0,368кг |
| Об'єм | 0,001104куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | да |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0210 |
| Вес | 0,514кг |
| Об'єм | 0,000978куб.м |
| Довжина | 10м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 10М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варианты цен
249 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0505 |
| Вес | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000926куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, пвх |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | сталь |
| Магнітний зачіп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT37239-3 |
Характеристики
655 грн./шт
Варианты цен
655 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0508 |
| Вес | 0,356кг |
| Об'єм | 0,000986куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, пвх |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | сталь |
| Магнітний зачіп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-33-442 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0401 |
| Вес | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Довжина | 1м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 1М |
| Ширина полотна | 6мм |
| Матеріал стрічки | сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0405 |
| Вес | 0,166кг |
| Об'єм | 0,000616куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0303 |
| Вес | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000736куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0108 |
| Вес | 0,316кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT37240-3 |
Характеристики
988 грн./шт
Варианты цен
988 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMHT1-33856 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-34-296 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT34218-0 |
| Ширина | 12мм |
| Довжина | 30м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Нейлон скловолокно |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варианты цен
1 551 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0105 |
| Вес | 0,208кг |
| Об'єм | 0,000704куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-30-657 |
Характеристики
