| Артикул товару | MD-0102 |
| Вес | 0,104кг |
| Об'єм | 0,000861куб.м |
| Загальна довжина | 140мм |
| Максимальний струм | 10а |
| Максимальна напруга | 1000в |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0205 |
| Вес | 0,238кг |
| Об'єм | 0,000782куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0403 |
| Вес | 0,104кг |
| Об'єм | 0,000616куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0203 |
| Вес | 0,155кг |
| Об'єм | 0,000684куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0306 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0755 |
| Вес | 0,700кг |
| Матеріал | Скловолокно |
| Об'єм | 0,001924куб.м |
| Довжина | 50м |
| Довжина полотна | 50М |
| Ширина полотна | 13мм |
| Матеріал полотна | скловолокно |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варианты цен
249 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1132 |
| Вес | 0,335кг |
| Об'єм | 0,000720куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0202 |
| Вес | 0,112кг |
| Об'єм | 0,000684куб.м |
| Довжина | 2м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 2М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1133 |
| Вес | 0,477кг |
| Об'єм | 0,000960куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варианты цен
399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2061 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000305куб.м |
| Довжина | 250мм |
| Габарити колодки | 145х34х12мм |
| Габарити плеча | 255х40х3мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варианты цен
169 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1465 |
| Вес | 0,312кг |
| Об'єм | 0,002600куб.м |
| Тип | рівень водяній |
| Довжина шлангу | 15м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2004 |
| Вес | 0,108кг |
| Об'єм | 0,000086куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина | 500мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
135 грн./шт
Варианты цен
135 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1134 |
| Вес | 0,590кг |
| Об'єм | 0,001200куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варианты цен
449 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1560 |
| Вес | 0,475кг |
| Об'єм | 0,000692куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Довжина рівня | 600мм |
| Тип | рівень будівельний ударний |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1270 |
| Вес | 0,615кг |
| Об'єм | 0,001500куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 1000мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1268 |
| Вес | 0,470кг |
| Об'єм | 0,001200куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 60мм |
| Висота | 20мм |
| Довжина рівня | 800мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3059 |
| Вес | 1,450кг |
| Об'єм | 0,010156куб.м |
| Висота | 0,55-1,5м |
| Особливості | гідрорівень, елеваційна головка |
| Різьба | 1/4" |
| Висота в розкладеному вигляді | 1.5м |
| Висота в складеному вигляді | 0.55м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варианты цен
849 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1510 |
| Вес | 0,970кг |
| Об'єм | 0,001800куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 100см |
| Тип | рівень будівельний посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
789 грн./шт
Варианты цен
789 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MD-0002 |
| Вес | 0,545кг |
| Об'єм | 0,002467куб.м |
| Тип | вимірювальний прилад |
| Габаритні розміри | 172*83*38мм |
| Особливості | підсвічування дисплея |
| Робоча температура | от 0 до +40°с |
| Живлення | 2 батарейки типу ааа |
| Режими роботи | постійний струм, змінний струм, постійна напруга, змінна напруга, опір, тестування діодів, перевірка провідності електричних кіл зі звуковою індикацією, ємність конденсаторів |
| Електроживлення | 2× АА |
| Стандарт безпеки | iec 61010 cati 1000в, catii 600в, подвійна ізоляція |
| Звуковий сигнал | так |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 149 грн./шт
Варианты цен
1 149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DW0811 |
| Вес | 0.65кг |
| Живлення | 3 батарейки тип АА |
| Комплектація | Валіза - 1 шт |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 1 |
| Кількість променів | 2 |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
15 799 грн./шт
Варианты цен
15 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа












