| Артикул товару | MT-2025 |
| Вес | 1,750кг |
| Об'єм | 0,005149куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 100мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | правило-рівень |
| Довжина | 2500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 2500мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варианты цен
999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0845 |
| Вес | 0,318кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | так |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
209 грн./шт
Варианты цен
209 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0843 |
| Вес | 0,160кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Довжина стрічки | 3м |
| Двостороння шкала | так |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
115 грн./шт
Варианты цен
115 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0823 |
| Вес | 0,166кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Ширина стрічки | 16мм |
| Довжина стрічки | 3м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2030 |
| Вес | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000360куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2026 |
| Вес | 0,082кг |
| Об'єм | 0,000380куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0603 |
| Вес | 0,132кг |
| Об'єм | 0,000736куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варианты цен
55 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1223 |
| Вес | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000853куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 46,6мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8мм |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1141 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000582куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 58,4мм |
| Довжина рівня | 40см |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8/0,9мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8/0.9мм |
| Довжина | 400мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
245 грн./шт
Варианты цен
245 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0825 |
| Вес | 0,274кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Ширина стрічки | 19мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | нет |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | нет |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2110 |
| Вес | 0,750кг |
| Об'єм | 0,002078куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 100мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | правило-рівень |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1000мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0826 |
| Вес | 0,336кг |
| Об'єм | 0,000805куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варианты цен
179 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2050 |
| Вес | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000924куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0103 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варианты цен
55 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1221 |
| Вес | 0,173кг |
| Об'єм | 0,000432куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 46,6мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8мм |
| Довжина | 400мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варианты цен
219 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0606 |
| Вес | 0,298кг |
| Об'єм | 0,001104куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2010 |
| Вес | 0,750кг |
| Об'єм | 0,002078куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 100мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1000мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варианты цен
399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1272 |
| Вес | 0,702кг |
| Об'єм | 0,001800куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 1200мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 1200мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1142 |
| Вес | 0,333кг |
| Об'єм | 0,000865куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 58,4мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8/0,9мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8/0.9мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
255 грн./шт
Варианты цен
255 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0835 |
| Вес | 0,214кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Ширина стрічки | 19мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | ні |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа












