| Артикул товару | MT-1224 |
| Вес | 0,350кг |
| Об'єм | 0,001064куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 46,6мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варианты цен
319 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1512 |
| Вес | 1,105кг |
| Об'єм | 0,002730куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 1200мм |
| Тип | рівень будівельний посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 1200мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варианты цен
599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0503 |
| Вес | 0,116кг |
| Об'єм | 0,000704куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, пвх |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2015 |
| Вес | 0,964кг |
| Об'єм | 0,003000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 100мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | правило-рівень |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1500мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
569 грн./шт
Варианты цен
569 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1222 |
| Вес | 0,230кг |
| Об'єм | 0,000643куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 46,6мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
265 грн./шт
Варианты цен
265 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2035 |
| Вес | 0,106кг |
| Об'єм | 0,000635куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0833 |
| Вес | 0,132кг |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Ширина стрічки | 16мм |
| Довжина стрічки | 3м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | ні |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1506 |
| Вес | 0,573кг |
| Об'єм | 0,001080куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | рівень будівельний посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
539 грн./шт
Варианты цен
539 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0848 |
| Вес | 0,436кг |
| Об'єм | 0,000886куб.м |
| Тип | рулетки |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 8м |
| Двостороння шкала | так |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0840 |
| Вес | 0,506кг |
| Об'єм | 0,000805куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 10м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 10М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 10м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | ні |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
279 грн./шт
Варианты цен
279 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1275 |
| Вес | 0,851кг |
| Об'єм | 0,002250куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 1500мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0836 |
| Вес | 0,290кг |
| Об'єм | 0,000805куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 5м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | ні |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1280 |
| Вес | 1,205кг |
| Об'єм | 0,003935куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 2000мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 2000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2000 |
| Вес | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000052куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина | 300мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0410 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000817куб.м |
| Довжина | 10м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 10М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2115 |
| Вес | 1,004кг |
| Об'єм | 0,003000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1500мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
799 грн./шт
Варианты цен
799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0110 |
| Вес | 0,450кг |
| Об'єм | 0,000792куб.м |
| Довжина | 10м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 10М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0605 |
| Вес | 0,222кг |
| Об'єм | 0,000844куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1131 |
| Вес | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 400мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0828 |
| Вес | 0,464кг |
| Об'єм | 0,000886куб.м |
| Тип | рулетка |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | abs-пластик |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 8м |
| Двостороння шкала | ні |
| Матеріал стрічки | сталь з нейлоновим покриттям |
| Магнітний зачіп | так |
| Автостоп | ні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
279 грн./шт
Варианты цен
279 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа












