| Артикул товару | KT-0815 |
| Вес | 0,026кг |
| Матеріал | pet |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 9мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 0,21мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0006 |
| Вес | 0,556кг |
| Об'єм | 0,001279куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ручний |
| Діаметр заклепки | 3.2; 4; 4.8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0018 |
| Вес | 0,943кг |
| Об'єм | 0,002644куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал та алюмінієвий сплав |
| Тип | дворучний |
| Довжина | 360мм |
| Діаметр заклепки | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8; 6,4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0201 |
| Вес | 0,625кг |
| Об'єм | 0,000949куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 4-14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Термін експлуатації | не менше 15000 ударів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
Стрічка клейка двостороння STRONG FIX, 19 мм * 2 м * 0,5 мм, прозора, акрил, STORM INTERTOOL KT-0823
| Артикул товару | KT-0823 |
| Вес | 0,037кг |
| Матеріал | акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 0,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Стрічка клейка двостороння STRONG FIX, 12 мм * 2 м * 0,5 мм, прозора, акрил, STORM INTERTOOL KT-0822
| Артикул товару | KT-0822 |
| Вес | 0,028кг |
| Матеріал | акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 12мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 0,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0010 |
| Вес | 0,506кг |
| Об'єм | 0,001686куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ручний |
| Діаметр заклепки | 3,2; 4; 4,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0025 |
| Вес | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Колір | синя |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0031 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Колір | зелений |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0020 |
| Вес | 1,790кг |
| Об'єм | 0,003840куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | для різьбових заклепок |
| Довжина | 360мм |
| Діаметр заклепки | М3, М4, М5, М6, М8, М10 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-6001 |
| Вес | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000194куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0962 |
| Вес | 0,149кг |
| Матеріал | на основі з тканини |
| Об'єм | 0,000615куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 10м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0982 |
| Вес | 0,226кг |
| Об'єм | 0,000736куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч армований |
| Довжина | 25м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-2110 |
| Вес | 1,730кг |
| Об'єм | 0,005818куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр труб | 20-32мм |
| Споживана потужність | 850вт |
| Температура | 300°с |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0835 |
| Вес | 0,123кг |
| Об'єм | 0,000500куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | стрічка армована |
| Довжина | 10м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0826 |
| Вес | 0,049кг |
| Матеріал | акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 15мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 1м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0991 |
| Вес | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000496куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч алюмінієвий, термостійкий |
| Довжина | 10м |
| Робоча температура | до 120°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0814 |
| Вес | 0,050кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | білий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0904 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000661куб.м |
| Ширина | 48мм |
| Тип | скотч |
| Довжина | 200м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 44мкм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-0017 |
| Вес | 0,900кг |
| Об'єм | 0,000455куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал та алюмінієвий сплав |
| Тип | дворучний |
| Довжина | 330мм |
| Діаметр заклепки | 3,2; 4,0; 4,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









