| Артикул товару | IT-0062 |
| Вес | 0,088кг |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Колір | жовтий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варианты цен
35 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | IT-0040 |
| Вес | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | червоний |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0961 |
| Вес | 0,096кг |
| Матеріал | на основі з тканини |
| Об'єм | 0,000405куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0042 |
| Вес | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | жовтий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0101 |
| Вес | 0,545кг |
| Об'єм | 0,000860куб.м |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина скоби | 11,3мм |
| Висота скоби | 4-14мм |
| Перетин скоби | 0,7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1009 |
| Вес | 0,148кг |
| Об'єм | 0,001250куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр стрижня | 7-8мм |
| Споживана потужність | 10вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0821 |
| Вес | 0,024кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | білий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0810 |
| Вес | 0,035кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Ширина | 9мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | чорний |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0828 |
| Вес | 0,035кг |
| Матеріал | спінений акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 12мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | сірий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0030 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000085куб.м |
| Колір | червоний |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0020 |
| Вес | 0,074кг |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Колір | синя |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0972 |
| Вес | 0,043кг |
| Матеріал | на спіненій основі |
| Об'єм | 0,000320куб.м |
| Ширина | 19мм |
| Тип | скотч двосторонній |
| Довжина | 5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0811 |
| Вес | 0,040кг |
| Матеріал | спінений поліетилен |
| Об'єм | 0,000636куб.м |
| Ширина | 12мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | чорний |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0825 |
| Вес | 0,048кг |
| Матеріал | акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 15мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0009 |
| Вес | 0,721кг |
| Об'єм | 0,002077куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ручний поворотний |
| Діаметр заклепки | 3,2; 4; 4,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0832 |
| Вес | 0,154кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,000319куб.м |
| Ширина | 25мм |
| Тип | стрічка ізоляційна сантехнічна |
| Довжина | 30м |
| Колір | білий |
| Товщина | 0,125мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варианты цен
129 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0981 |
| Вес | 0,112кг |
| Об'єм | 0,000560куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч армований |
| Довжина | 10м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0827 |
| Вес | 0,030кг |
| Матеріал | спінений акрил |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 9мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 2м |
| Колір | сірий |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1106 |
| Вес | 0,372кг |
| Об'єм | 0,002599куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр стрижня | 10.8-11.5мм |
| Споживана потужність | 100 (300)вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Максимальна температура | 215-230°с |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0051 |
| Вес | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Колір | зелений |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









