| Артикул товару | PT-0050AP |
| Вес | 95,500кг |
| Об'єм | 0,195563куб.м |
| Тип двигуна | 11 квт, 1400 об/мин |
| Сумісність | pt-0050 |
| Робочий тиск | 8-10атм. |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ES-AP350-2 |
| Тип | масляний |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
4 199 грн./шт
Варианты цен
4 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXCMS15RE |
| Вес | 15.5кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 10л |
| Джерело живлення | мережеве |
| Потужність двигуна | 0.55кВт |
| Привід | прямий |
| Продуктивність на вході | 88л/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
12 999 грн./шт
Варианты цен
12 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0009 |
| Вес | 22,000кг |
| Об'єм | 0,092800куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 1,5квт |
| Напруга живлення | 230В |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 80дб |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм ресивера | 24л |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXCMS2550VE |
| Вес | 35.2кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Джерело живлення | мережеве |
| Потужність двигуна | 1.8кВт |
| Привід | прямий |
| Продуктивність на вході | 260л/хв |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
19 999 грн./шт
Варианты цен
19 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ES-AP310-2PRO |
| Тип | масляний |
| Максимальний тиск | 12.5бар |
| Тип приводу | ремінний |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
3 799 грн./шт
Варианты цен
3 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0034 |
| Вес | 33,000кг |
| Об'єм | 0,172800куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 1.5квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 63дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
7 999 грн./шт
Варианты цен
7 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0041 |
| Вес | 80,500кг |
| Об'єм | 0,358628куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 3х1.5квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 75дб |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0042 |
| Вес | 82,000кг |
| Об'єм | 0,423844куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 4х1.5квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 75дб |
| Кількість циліндрів | 8 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-9083 |
| Вес | 0,065кг |
| Об'єм | 0,000324куб.м |
| Різьба | м12 |
| Сумісність | pt-0022 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Фільтруючий елемент | паперовий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-9097 |
| Вес | 1,050кг |
| Об'єм | 0,004022куб.м |
| Напруга | 380в |
| Різьба зовнішня | 1/2" |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0033 |
| Вес | 20,100кг |
| Об'єм | 0,089888куб.м |
| Напруга | 220в |
| Тип двигуна | асинхронний, однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 1,5квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 68дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 24л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0036AP |
| Вес | 22,000кг |
| Об'єм | 0,088148куб.м |
| Тип двигуна | 3,6 квт, 3000 об/мин |
| Сумісність | pt-0036 |
| Робочий тиск | 8-10атм. |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0037 |
| Вес | 40,000кг |
| Об'єм | 0,168000куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 2х1.5квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 68дб |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0039 |
| Вес | 93,000кг |
| Об'єм | 0,350831куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | безмасляний |
| Потужність | 3х1.5квт |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Рівень шуму | 68дб |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Об'єм ресивера | 100л |
| Тип приводу | прямий |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 999 грн./шт
Варианты цен
25 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXCMS2524HE |
| Вес | 27.3кг |
| Напруга | 230В |
| Тип | безмасляний |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 24л |
| Джерело живлення | мережеве |
| Потужність двигуна | 1.8кВт |
| Привід | прямий |
| Продуктивність на вході | 260л/хв |
| Гарантия | 2 |
Характеристики
13 999 грн./шт
Варианты цен
13 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCC018N |
| Вес | 2.3кг |
| Напруга | 18В |
| Тип | безмасляний |
| Комплектація | Адаптер 12В для живлення від автомобілів - 1 шт. Адаптер високого тиску - 1 шт. Велосипедний адаптер - 1 шт. Голка - 1 шт |
| Максимальний тиск | 11бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
10 899 грн./шт
Варианты цен
10 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-9071 |
| Вес | 0,159кг |
| Об'єм | 0,000910куб.м |
| Різьба | m20*1.5 |
| Сумісність | pt-0004, pt-0007, pt-0010, pt-0013, pt-0014, pt-0020, pt-0036 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Фільтруючий елемент | паперовий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0007 |
| Вес | 37,450кг |
| Об'єм | 0,195804куб.м |
| Напруга | 230в |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип | масляний |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Потужність | 3квт |
| Напруга живлення | 230В |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Рівень шуму | 93дб |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Об'єм ресивера | 50л |
| Тип приводу | коаксіальний |
| Кількість манометрів | 2од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0026AP |
| Вес | 13,800кг |
| Об'єм | 0,013138куб.м |
| Тип двигуна | асинхронний, 750 вт, 1400 об/хв |
| Сумісність | pt-0026, pt-0027, pt-0028, pt-0034, pt-0035 |
| Робочий тиск | 8атм. |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики





