| Артикул товару | DCPS330N |
| Вес | 13.8кг |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Тип | плаваюча |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Серія | POWERSHIFT |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
85 999 грн./шт
Варианты цен
85 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
17 919 грн./шт
Варианты цен
17 919 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-1041 |
| Напруга | 230в |
| Сумісність | wt-1430 |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCW682NT |
| Вес | 2.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 8000об/хв |
| Тип | ламельний |
| Комплектація | Пилозбірник - 1 шт. Перехідник для збору пилу - 2 шт. Штифтовий гайковий ключ - 1 шт. Викрутка T20 Torx - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 900Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальний діаметр фрези | 102мм |
| Регулювання обертів | немає |
| Хід фрезерної головки | 20мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
22 199 грн./шт
Варианты цен
22 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCK266P2 |
| Вес | 8.29кг |
| Кількість в наборі | 2шт |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Ударний дриль-шурупокрут акумуляторний DCD796. Ударний шурупокрут акумуляторний DCF887. Зарядний пристрій. Акумулятор 5 Аг - 2 шт. Валіза Tough System |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
25 899 грн./шт
Варианты цен
25 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCD150NK |
| Вес | 5.5кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Швидкість обертання | 2500об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Бічна ручка з регулятором подачі води. 1/2″ адаптер для корончастих свердел для сухого свердління. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | XR FLEXVOLT 54 В Li-lon |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 700об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1350об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2500об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 162мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 162мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 162мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
67 799 грн./шт
Варианты цен
67 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS353N |
| Вес | 0.84кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. Адаптер для оснащення інших виробників – 1 шт. Шестигранний ключ – 2 шт. Полотно пиляльне по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфпідошва трикутна – 1 шт. Полотно пиляльне по дереву із цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Шліфшкіра трикутна - 25 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань на хвилину | 18000 |
| Частота коливань на хвилину 1 швидкість | 18000 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
9 299 грн./шт
Варианты цен
9 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCW682P2 |
| Вес | 2.5кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 8000об/хв |
| Тип | ламельний |
| Комплектація | Пилозбірник - 1 шт. Перехідник для збору пилу - 2 шт. Штифтовий гайковий ключ - 1 шт. Викрутка T20 Torx - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 900Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальний діаметр фрези | 102мм |
| Регулювання обертів | немає |
| Хід фрезерної головки | 20мм |
| Ємність акумулятору | 5Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
34 699 грн./шт
Варианты цен
34 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCS356E1T |
| Вес | 1.1кг |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon PowerStack 1.7 Ач – 1 шт. Без зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. Адаптер для оснащення інших виробників – 1 шт. Шестигранний ключ – 1 шт. Полотно пиляльне по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфпідошва трикутна – 1 шт. Полотно пиляльне по дереву із цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Сітка шліфувальна трикутна - 9 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань в хвилину | 20000 |
| Частота коливань в хвилину 1 швидкість | 15000 |
| Частота коливань в хвилину 2 швидкість | 17000 |
| Частота коливань в хвилину 3 швидкість | 20000 |
| Частота коливань на хвилину | 20000 |
| Частота коливань на хвилину 1 швидкість | 15000 |
| Частота коливань на хвилину 2 швидкість | 17000 |
| Частота коливань на хвилину 3 швидкість | 20000 |
| Ємність акумулятору | 1.7Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
14 799 грн./шт
Варианты цен
14 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | EVS-35-200-800 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 35мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | DWE625 |
| Вес | 6.1кг |
| Швидкість обертання | 22000об/хв |
| Тип | багатофункціональний |
| Комплектація | Паралельна направляюча з точним регулюванням - 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Цанга 12 мм - 1 шт. Ключ 22 - 1 шт. Напрямна гільза 30 мм - 1 шт |
| Споживана потужність | 2300Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 8 - 12мм |
| Максимальний діаметр фрези | 50мм |
| Регулювання обертів | є |
| Хід фрезерної головки | 80мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
30 999 грн./шт
Варианты цен
30 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
5 379 грн./шт
Варианты цен
5 379 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-1015 |
| Вес | 6,200кг |
| Об'єм | 0,044720куб.м |
| Напруга | 230в |
| Довжина шлангу | 1,5м |
| Застосування | для сухого і вологого прибирання |
| Об'єм резервуару | 15л |
| Споживана потужність | 1000вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Робоче розрідження | 17кпа |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





























