| Артикул товару | 10170085321 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
27 072 грн./шт
Варианты цен
27 072 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085203 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085178 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094093 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442025 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17982091081 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70830 |
| Тип | набори свердел універсальних |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір свердел універсальних 4, 5, 5.5, 6, 8 мм. по 1 шт. |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 6 |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | касета |
Характеристики
679 грн./шт
Варианты цен
679 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0461 |
| Вес | 1,600кг |
| Об'єм | 0,000979куб.м |
| Тип | зубило-піка |
| Довжина | 410мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр тросу | 30мм |
| Тип сталі | С40 |
| Тип кріплення | hex |
| Діаметр пробійника | 30мм |
| Довжина пробійника | 410мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0263 |
| Вес | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000029куб.м |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 3мм |
| Довжина свердла | 65мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
29 грн./шт
Варианты цен
29 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-3210 |
| Вес | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 3.2мм |
| Довжина заклепки | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70727 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 14шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел по металу 14 шт - 1, 1.5х2, 2х2, 2.5, 3х2, 3.5, 4х2, 5, 6, 8 мм. Пластиковий кейс Tough Case системи TSTAK |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 14 |
| Футляр | Пластиковый кейс:Пластиковий кейс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 328 грн./шт
Варианты цен
1 328 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWF4000350 |
| Довжина | 35мм |
| Комплектація | Картонна коробка. 1000 штук шурупів |
| Призначення | по металлу |
Характеристики
1 446 грн./шт
Варианты цен
1 446 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6043 |
| Тип | свердла по кераміці |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 50мм |
| Застосування | скло та плитка |
| Комплектація | свердло алмазне - 1 шт. |
| Робоча довжина | 25мм |
| Призначення | професійне |
| Хвостовик | фрезерований 3 фаски ⁄ шестигранний 1 ⁄ 4″ |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 50мм |
| Довжина робоча | 25мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | алмазне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 180 грн./шт
Варианты цен
1 180 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 87015424058 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120034017 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT3164 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | 10 штук шліфувальних аркушів в упаковці |
| Зернистість | 60мкм |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варианты цен
1 137 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-1545 |
| Вес | 0,480кг |
| Об'єм | 0,003510куб.м |
| Тип | Шланг високого тиску до мийок |
| Довжина | 5м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517<br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 170бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варианты цен
599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4592 |
| Тип | подовжувач для форстенбора |
| Довжина | 0.14м |
| Комплектація | Подовжувач. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник |
Характеристики
1 154 грн./шт
Варианты цен
1 154 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5547 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 588 грн./шт
Варианты цен
1 588 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















