| Артикул товару | SW-1446 |
| Вес | 0,317кг |
| Об'єм | 0,000208куб.м |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варианты цен
95 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5110 |
| Вес | 0,071кг |
| Об'єм | 0,000198куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 11мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 142мм |
| Довжина робочої частини | 94мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-4010 |
| Вес | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4мм |
| Довжина заклепки | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1058 |
| Вес | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | зелений |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0308 |
| Вес | 0,377кг |
| Об'єм | 0,001404куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 80 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 457мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0025 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,002900куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Висота | 30мм |
| Тип | набор корончатых сверл |
| Довжина | 30мм |
| Застосування | для гіпсокартону |
| Діаметр свердла | 60-95мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20438 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 305мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 305мм |
| Застосування | деревина із цементом та цвяхами |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 6мм |
| Відстань між зубами | 1мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME CARBITE |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 6зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 305мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
1 246 грн./шт
Варианты цен
1 246 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
1 425 грн./шт
Варианты цен
1 425 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10215129022 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20562 |
| Комплектація | Насадка до шурупокрута - 1 шт.; Гайкотримачи під шпильки з різбою: М6 - 1 шт.,. М8 - 1 шт.,. М10 - 2 шт.,. М12 - 2 шт. |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | IMPACT CONNECT |
Характеристики
8 359 грн./шт
Варианты цен
8 359 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11161034029 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085389 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120421014 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115528010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120349015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120048019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085321 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
27 072 грн./шт
Варианты цен
27 072 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085203 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085178 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094093 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















