| Артикул товару | DT1923 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | металл;метал |
| Діаметр зовнішній | 140мм |
| Максимальна швидкість обертів | 4200об/хв |
| Призначення | метал |
| Кількість зубців | 30шт |
| Товщина полотна | 1.13мм |
| Кут заточування | 1.5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1мм |
| Ширина пропила | 1.49мм |
| Серія | METAL CUTTING |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4200об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
4 204 грн./шт
Варианты цен
4 204 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-4014 |
| Вес | 0,097кг |
| Об'єм | 0,000147куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4мм |
| Довжина заклепки | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1027 |
| Вес | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000312куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | синій, зелений, оранжевий, червоний, жовтий, рожевий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0106 |
| Вес | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | rt-0201 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 6мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0116 |
| Вес | 0,334кг |
| Об'єм | 0,000882куб.м |
| Тип | насадка кутова для дрилів, шурупокрутів |
| Габаритні розміри | 140х50х30мм |
| Максимальне зусилля | 57нм |
| Країна-виробник | тайвань |
| Патрон | 1/4" |
| Хвостовик | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4791 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 006 грн./шт
Варианты цен
1 006 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FS-4040 |
| Вес | 0,366кг |
| Об'єм | 0,000803куб.м |
| Тип | мастило |
| Робоча температура | від -20 до +60град |
| Застосування | універсальне |
| Температура зберігання | від -5 до +35град |
| Склад | мінеральне мастило, дистиляти нафти, віддушка, пропан, бутан |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429026 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 844 грн./шт
Варианты цен
3 844 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085131 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115421009 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120053015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 336 грн./шт
Варианты цен
1 336 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 89568442048 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 590 грн./шт
Варианты цен
1 590 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 89568442042 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17483523216 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0432 |
| Вес | 0,600кг |
| Об'єм | 0,000380куб.м |
| Тип кріплення | sds max / sds plus |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4260 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | твердая древесинафанера ламинат МДФ;тверда деревина фанера ламінат МДФ |
| Діаметр зовнішній | 305мм |
| Призначення | деревина ⁄ ЛДСП |
| Кількість зубців | 60шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
5 400 грн./шт
Варианты цен
5 400 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT1955 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 235мм |
| Максимальна швидкість обертів | 5500об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 5500об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 379 грн./шт
Варианты цен
1 379 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DE0892 |
| Тип | мішень -променевловлювач |
| Сумісність | DW088K ⁄ DW0822 |
| Призначення | для лазерів |
| Дальність дії | 50м |
| Клас водонепроникності | IP 54 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
7 399 грн./шт
Варианты цен
7 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SW-1446 |
| Вес | 0,317кг |
| Об'єм | 0,000208куб.м |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
95 грн./шт
Варианты цен
95 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5110 |
| Вес | 0,071кг |
| Об'єм | 0,000198куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 11мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 142мм |
| Довжина робочої частини | 94мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















