| Артикул товару | 10115502018 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085518 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094101 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA19-2591 |
| Тип | насадка для підлоги |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV30SAPTA |
Характеристики
1 415 грн./шт
Варианты цен
1 415 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DXVA19-1400 |
| Тип | насадка для щілин |
| Сумісність | DXVA19-2601 |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
779 грн./шт
Варианты цен
779 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-3020 |
| Вес | 0,328кг |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Швидкість обертання | 7000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Діаметр круга | 200мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 36 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 25.4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4786 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 406мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 406мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 386мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 406мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
773 грн./шт
Варианты цен
773 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SW-3523 |
| Вес | 0,614кг |
| Об'єм | 0,000363куб.м |
| Діаметр свердла | 35мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
280 грн./шт
Варианты цен
280 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-0515 |
| Вес | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к150 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT6830 |
| Тип | перехідник |
| Довжина | 225мм |
| Сумісність | перфоратори |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
4 264 грн./шт
Варианты цен
4 264 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWS5021 |
| Тип | шина напрямна |
| Довжина | 1м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DCS579 ⁄ DCS520 ⁄ DWE576K ⁄ DWS5031 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
4 425 грн./шт
Варианты цен
4 425 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2053 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | деревина ⁄ ЛДСП ⁄ фанера ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Робоча довжина | 73мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 40мм |
| Відстань між зубами | 2.5мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 40мм |
| Робоча довжина полотна | 73мм |
| Крок зубів | 2.5мм |
Характеристики
416 грн./шт
Варианты цен
416 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWV9130 |
| Тип | адаптер універсальний |
| Комплектація | 1 шт |
| Сумісність | DW621 ⁄ D26204 |
| Призначення | для пилососів |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
295 грн./шт
Варианты цен
295 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170429042 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 87015424017 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
555 грн./шт
Варианты цен
555 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 16915067010 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2026 |
| Вес | 0,308кг |
| Об'єм | 0,000762куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 260мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина бура | 260мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
189 грн./шт
Варианты цен
189 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | Supreme-ExtraDiesel(10W-40),1л |
| Об'єм | 1л |
| Тип двигуна | Дизель |
| Застосування | моторна олива |
| Комплектація | Пластикова пляшка ємністю 1 л |
| Тип мастила | напівсинтетичне |
| Тип оливи | напівсинтетична |
Характеристики
279 грн./шт
Варианты цен
279 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3711 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | будівельні блоки ⁄ бруківка ⁄ бетон |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Висота сегментів | 7мм |
| Кромка диска | Turbo |
| Товщина сегментів | 2.2мм |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Висота алмазного шару | 7мм |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Товщина кола | 2.2мм |
Характеристики
724 грн./шт
Варианты цен
724 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT1953 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | универсальное;універсальне |
| Діаметр зовнішній | 216мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 166 грн./шт
Варианты цен
1 166 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















