| Артикул товару | PT-8632 |
| Вес | 1,400кг |
| Об'єм | 0,000373куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DE6292 |
| Тип | планка з’єднувальна |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 ⁄ DWS5023 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
844 грн./шт
Варианты цен
844 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWS5031 |
| Тип | адаптер для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 ⁄ DWS5023 |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
3 933 грн./шт
Варианты цен
3 933 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4877 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 600мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 600мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині опалубне, монтажне - 1 шт. |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Довжина загальна | 600мм |
| Тип свердла | опалубне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 360 грн./шт
Варианты цен
1 360 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4640 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
596 грн./шт
Варианты цен
596 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9559 |
| Тип | бур |
| Довжина | 1000мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 1000мм |
| Робоча довжина | 950мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 583 грн./шт
Варианты цен
3 583 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170429032 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120421017 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12185004157 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
Круг алмазный отрезной 1A1RSS/C1N-W 350x3,2/2,2x25,4-11,5-21-ARP 40x3,2x6+3 R165 Bestseller Abrasive
| Артикул товару | 12485129024 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035104 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 16915480010 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT1946 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 136мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 16шт |
| Товщина полотна | 1мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 10мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 1.86мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
648 грн./шт
Варианты цен
648 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-10100 |
| Вес | 0,370кг |
| Об'єм | 0,000729куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 10мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0429 |
| Вес | 0,750кг |
| Об'єм | 0,001625куб.м |
| Кількість в наборі | 4од. |
| Тип | корончаті свердла |
| Застосування | для плитки, бетону, цегли, пластику і деревини |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 33; 53; 67; 73мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1533 |
| Вес | 0,128кг |
| Об'єм | 0,000264куб.м |
| Тип | перехідник |
| Різьба | м22 |
| Застосування | для мийок високого тиску dt-1508, wt-1509 |
| Сумісність | насадки dt-1531, dt-1532, dt-1541, dt-1542, dt-1543 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT6927 |
| Довжина | 400мм |
| Загальна довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | шестигранник 28 мм |
| Тип зубила | пікоподібне |
Характеристики
2 741 грн./шт
Варианты цен
2 741 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWV9470 |
| Тип | адаптер Y-подібний |
| Довжина | 1,4м |
| Комплектація | Адаптер розгалужувач для підключення до пилососів |
| Сумісність | DWE7492 ⁄ DWE7485 ⁄ DCS7485 |
| Призначення | для пилососів |
| Гарантия | 1 |
Характеристики
6 074 грн./шт
Варианты цен
6 074 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10215129013 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429038 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
6 979 грн./шт
Варианты цен
6 979 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















