| Артикул товару | DT2220 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | деревина ⁄ ДСП ⁄ фанера |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 3 шт |
| Робоча довжина | 75мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | BiM |
| Максимальна глибина різу | 60мм |
| Відстань між зубами | 4мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 100мм |
| Робоча довжина полотна | 75мм |
| Крок зубів | 4мм |
Характеристики
517 грн./шт
Варианты цен
517 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2219 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | тверда деревина ⁄ ДСП ⁄ фанера ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 3 шт |
| Робоча довжина | 75мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | BiM |
| Максимальна глибина різу | 40мм |
| Відстань між зубами | 2.5мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 40мм |
| Робоча довжина полотна | 75мм |
| Крок зубів | 2.5мм |
Характеристики
461 грн./шт
Варианты цен
461 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6771 |
| Тип | тримач коронок по бетону |
| Довжина | 400мм |
| Сумісність | DT6762 ⁄ DT6763 ⁄ DT6766 |
| Призначення | тримачи коронок |
| Хвостовик | SDSmax |
| Довжина загальна | 400мм |
Характеристики
5 679 грн./шт
Варианты цен
5 679 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 30216032019 |
| Тип | Turboмм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225 Fмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14315086018 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085251 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DWV9345 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Фільтр - 2 шт |
| Сумісність | DWV905Н |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
2 892 грн./шт
Варианты цен
2 892 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-1880 |
| Вес | 0,725кг |
| Об'єм | 0,000871куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 18мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1075 |
| Вес | 0,210кг |
| Об'єм | 0,000560куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 75мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5820 |
| Вес | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000233куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступеневе, крокове |
| Кількість сходинок | 9 |
| Хвостовик | циліндричний 8 мммм |
| Діаметр свердла | 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20мм |
| Максимальна глибина свердління | 4мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-8316 |
| Вес | 1,370кг |
| Об'єм | 0,000432куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt-1612 |
| Перетин дроту | 1,25*1,0мм |
| Ширина скоби | 5,7(5,8)мм |
| Висота скоби | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20719 |
| Тип | насадка шліфувальна |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
| Серія | CARBIDE |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варианты цен
1 034 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5043 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
172 грн./шт
Варианты цен
172 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6688 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 200мм |
| Довжина робоча | 150мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
406 грн./шт
Варианты цен
406 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085491 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 360 грн./шт
Варианты цен
3 360 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11120349019 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120034015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429029 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094096 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910283018055 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















